Виборець має знати

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ВИБОРЦІВ (КРІМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З КРИМУ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ), ЯКІ В ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ БУДУТЬ ПЕРЕБУВАТИ НЕ ЗА МІСЦЕМ СВОЄЇ РЕЄСТРАЦІЇ

26 жовтня 2014 року в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори.

Проте багато виборців в цей день з різних життєвих обставин (відрядження, тимчасова робота, навчання, лікування, відпочинок, закордонна поїздка тощо) будуть перебувати в іншому населеному пункті, не за місцем реєстрації адреси свого постійного проживання.

Що треба зробити такому виборцю, щоб проголосувати на парламентських виборах 26 жовтня ц.р.:

1. Знайти орган ведення Державного реєстру виборців

Dokladnishe

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З КРИМУ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ: ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ НА ВИБОРАХ

26 жовтня цього року в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори.

За офіційними даними кількість тимчасових переселенців із зони проведення АТО на Сході України складає більше 200 000 осіб. Але більшість експертів вважають, що ця цифра є значно вищою, тому що багато переселенців не реєструються у відповідних державних структурах. Зокрема, за даними Верховного комісара ООН з питань біженців їх кількість перевищує 370 тисяч.

Що треба зробити переселенцю, щоб проголосувати на парламентських виборах 26 жовтня ц.р.:

Dokladnishe

Короткий календарик виборця

26 жовтня 2014 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитимуться позачергові вибори народних депутатів та окремі місцеві вибори, зокрема у містах Луцьку та Любомлі. З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України або військовий квиток. Без пред’явлення цих документів ви не зможете проголосувати!

Dokladnishe

До уваги Волинських виборців

З 8 жовтня 2012 року ознайомтеся у приміщенні вашої дільничної виборчої комісії з попереднім списком виборців.

Якщо ви виявите у списку неточності щодо даних про себе чи інших осіб (або взагалі не знайдете там себе чи ваших знайомих, рідних), то можете звернутися до 22 жовтня ц.р. включно до голови цієї комісії чи до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання (у райдержадміністрації чи міськвиконкомі міст обласного значення) із заявою  про уточнення попереднього списку виборців.

Dokladnishe

Оголошення

Згідно з вимогами статей 39, 41 Закону України «Про вибори народних депутатів України» (далі - Закон), Роз'ясненням щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів народних депутатів України, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 07.06.2012 № 96, орган ведення Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) передає один примірник попередніх та уточнених списків виборців на паперовому носії відповідним дільничним виборчим комісіям відповідно до 7 та 25 жовтня 2012 року включно у спеціально виділеному для цього приміщенні місцевої

Dokladnishe

Основні аспекти роботи Державного реєстру виборців

Які відомості заносяться до Державного реєстру виборців?

Dokladnishe