Ківерцівське районне управління юстиції

Децентралізація повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу

13 грудня 2015 року набрали чинності Закони України № 834-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та № 835-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадськи

Dokladnishe

Передача повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу.

На виконання Законів України “Про внесення змін до Закону України про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав та їх обтяжень” та “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців та громадських формувань” від 26.11.2015 року, територіальні органи юстиції Волинської області працюють у напрямку

Dokladnishe

План – графік

проведення безвиїзних та виїзних перевірок щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно – правових актів Ківерцівської районної державної адміністрації, її управлінь, відділів, інших структурних підрозділів на 2016 рік

Dokladnishe

Де і кому на Волині можна отримати безоплатну правова допомогу

З січня 2013 року в Україні діє безоплатна вторинна правова допомога у кримінальних справах.

З першого липня 2015 року малозабезпечені люди та інші уразливі верстви населення можуть безкоштовно отримати послуги адвоката у цивільних та адміністративних справах. Безоплатна вторинна правова допомога, про яку стільки говорили, нарешті набирає реальних обрисів. 

Dokladnishe

До уваги місцевих органів влади!

З 01 жовтня 2015 року припиняється видача місцевим органам влади
інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» у паперовій
формі.

Dokladnishe

Інформація для юридичних осіб

14 жовтня 2014 року на вимогу ЄС Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів». Закон набрав чинності 25 жовтня 2014 року. Ним передбачено внесення відомостей про кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Dokladnishe

Реєстраційна служба Ківерцівського районного управління юстиції інформує щодо функціонування системи надання електронних онлайн сервісів

У 2014 році Українці отримали 4,8 млн послуг з реєстрації. З них 1,3 млн становили виписки, витяги та довідки.

Для реєстрації чи отримання довідки громадяни з ночі мали займати чергу. Та й це не завжди було гарантією, що вдасться потрапити до спеціаліста саме в цей день.

Dokladnishe

Інформація

14 жовтня 2014 року на вимогу ЄС Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Закон набув чинності 25 жовтня.

Закон передбачає внесення відомостей щодо кінцевих бенефіціарів (вигодонабувачів) підприємств до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Dokladnishe

Щодо можливості реєстрації прав оренди земель сільськогосподарського призначення за принципом екстериторіальності

Реєстрація договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення завжди була однією з найгостріших проблем аграрних регіонів, до яких відноситься і Волинська область.

Dokladnishe

Сторінки