Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

До уваги батьків, які виховують дітей з інвалідністю!

     З 2019 року впроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволяє забезпечити адресність та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

     Відтак, діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу та з іншими захворюваннями (нозологіями), мають можливість бути забезпеченими реабілітаційними послугами.

     Перелік реабілітаційних установ сфери управління Мінсоцполітики розміщений на сайті Мінсоцполітики «Інвалідність»у розділі «Реабілітація осіб з інвалідністю».

Dokladnishe

ПРО НОВІ РОЗМІРИ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ У 2020 РОЦІ

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», на 2020 рік визначено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з             1 січня 2020 року – 2027 гривень, з 1 липня - 2118 гривень, з 1 грудня - 2189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

дітей віком до 6 років: з 1 січня 2020 року – 1779 гривень, з 1 липня – 1859 гривень, з 1 грудня – 1921 гривня;

дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2020 року – 2218 гривень, з 1 липня - 2318 гривень, з 1 грудня - 2395 гривень;

Dokladnishe

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ

        З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців матимуть право  у будь-який час подати заяву про перехід  на «монетизовану»  (готівкову грошову)  форму виплати пільг на житлово-комунальні послуги. Тобто, скасовується обмеження, яке не дозволяло переходити на «монетизацію» після початку опалювального періоду.

       Відповідне рішення було прийнято Урядом на засіданні 27 грудня 2019 року.

Dokladnishe

Реалізація і захист прав людини

Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.

Так, в Конституції України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина. Стаття 21 Конституції України визначає, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

Dokladnishe

Управління соціального захисту населення інформує:

Відповідно до ст .9 Закону України “Про колективні договори і угоди” Положення про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод колективних договорів на протязі 9 місяців 2019 року відділом праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації зареєстровано: 19 колективних договорів, 44 зміни та доповнень до них.

Dokladnishe

Протидія домашньому насильству

Контактні дані  осіб відповідальних за підтримку постраждалих осіб у домашньому насильстві:

Лучко Віра Адамівна - 095 384 43 17;

Жгутова Ольга Василівна - 095 154 90 60.

Dokladnishe

ЗАЯВА про призначення житлової субсидії

                                                                                   ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                  Наказ Міністерства соціальної політики України
                                                                        02 травня 2018 року N 604
                                                                        (у редакції наказу Міністерства соціальної   

Dokladnishe

Про розміри державних соціальних допомог інвалідам з дитинства

Категорія отримувачів

Розмір допомоги з грудня 2017 р.

Інвалідам з дитинства І групи підгрупи А  з надбавкою на догляд

(100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність +  75 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність +щомісячна доплата)

Dokladnishe

Управління соціального захисту населення інформує:

Відповідно до ст.9 Закону України “Про колективні договори і угоди” Положення про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод колективних договорів з початку року управлінням соціального захисту населення Ківерцівської районної державної адміністрації зареєстровано: 1 угода, 25 колективних договорів, 54 зміни та доповнень до них.

Dokladnishe

Про виплати внутрішньо переміщеним особам

Станом на 01.09.2017року на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 271 переселенців або 120 сімей переселених з Криму, Донецької та Луганської областей.

Dokladnishe

Сторінки