Сільське господарство

Сімейні фермерські господарства: як створити, з чого почати, стимули

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» (Закон) надав сімейним господарствам широкий спектр заохочень (15 серпня 2018 року  Закон набув чинності).

Dokladnishe

Розвиток сільського господарства району

На фінансування заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Ківерцівського району на 2016-2020 роки у І півріччі 2018 року виділено кошти в сумі 175,0 тис. грн., в тому числі 75,0 тис. грн. субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам на виплату дотацій. Станом на 01 липня 2018 року профінансовано 51,8 тис. грн., що становить 52% від виділених коштів.

Dokladnishe

До відома керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств!

Інформуємо, що ПрАТ «Дніпрополімермаш» навесні 2018 року виготовило для Українських аграріїв велику кількість сільськогосподарських машин та обладнання.

Dokladnishe

До відома керівників сільськогосподарських підприємств!

В умовах широкого застосування засобів захисту рослин у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. В період інтенсивного використання пестицидів на посівах медоносних культур за недотримання правил застосування хімічних препаратів, дуже часто допускаються масові отруєння бджолиних родин та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.

Dokladnishe

ПАМ’ЯТКА щодо дотримання вимог пожежної безпеки на підприємствах агропромислового комплексу Ківерцівського району під час проведення жнив

Пожежна безпека повинна забезпечуватися шляхом проведення організаційних заходів та технічних засобів.

Керівник підприємства повинен визначити обов’язки посадових осіб щодо забезпечення пожежної безпеки у їх посадових інструкціях, призначити відповідальних за пожежну безпеку окремих будівель, дільниць, устаткування.

Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж.

Dokladnishe

Стан соціально – економічного розвитку сільського господарства за січень – березень 2018 року

Сільськогосподарські підприємства (крім малих) реалізували на забій 28 т сільськогосподарських тварин у живій масі, що у 2,1 рази більше січня – березня 2017р.

На 1 квітня 2018р. у них утримувалась 602 голови великої рогатої худоби (на 19,5% менше, ніж на 1 квітня 2017р.), у т.ч. 85 корів (на 13,3% менше).

Агроформування продали власно виробленої продукції на суму 26,6 млн.грн, у т.ч. продукції рослинництва – на 25,6 млн.грн (96,0% загального обсягу). Від реалізації олійних культур отримано 16,9 млн. грн, зернових – 7,7 млн. грн.

Dokladnishe

До уваги сільськогосподарських підприємств

Відповідно до пунктів 6,7 постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року  № 107 «Про затвердження Порядку  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»  із змінами, для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за банківськими  кредитами  та  компенсації вартості  об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів для будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції  направляємо перелік банків (згідно додатку), що підписали Меморандум

Dokladnishe

До відома жителів району!

Повторно інформуємо, що згідно заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Ківерцівського району на 2016 – 2020 роки продовжується прийом документів від власників особистих селянських господарств для виплати дотацій з місцевого та обласного бюджетів у 2018 році за напрямками:

Dokladnishe

До відома аграріїв та власників особистих селянських господарств району!

За температури повітря +7-8 ºС  розпочинається розвиток комплексу шкідників саду (щитівки, попелиці, кліщі, медяниці, тощо), а за температури повітря  +12 – 14 ºС настає період початку їх активної шкодочинності.  У цей період активізуються збудники хвороб саду, розпочинається ріст мохів та лишайників.

Dokladnishe

Сторінки