Сільське господарство

​ПАМ’ЯТКА для населення, сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, приватних господарств щодо забезпечення дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення  робіт із пестицидами та агрохімікатами

ПАМ’ЯТКА

для населення, сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, приватних господарств

щодо забезпечення дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення  робіт із пестицидами та агрохімікатами

(вибірка основних положень чинних нормативно-правових актів)

м.Ківерці

2019 рік

 

Dokladnishe

Соціально – економічний розвиток галузі АПК району у січні – червні 2019 року

Виробництвом сільськогосподарської продукції займається понад 70 агропідприємств, із них – 40 фермерських господарств що складає 57,7% від загальної кількості агроформувань всіх форм власності, а також 11,1 тис. особистих селянських господарств. Структура земель сільськогосподарського призначення станом на 01.01.2019 року складає в відсотковому відношенні: 62 % - рілля, сіножаті – 20 %, пасовища – 16 %, багаторічних насаджень – 2 %.

Dokladnishe

До уваги власників особистих селянських господарств!

Повідомляємо, що для здешевлення вартості польових робіт у 2019 році, досягнута домовленість між департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Товариством з обмеженою відповідальністю «ВОГ ТРЕЙД РЕСУРС» про проведення відпуску дизельного пального на постійній основі за оптовими цінами (встановлюються щоденно на день реалізації) починаючи з партії 200 літрів. Купувати дизельне паливо можна на:

Dokladnishe

ПАМ’ЯТКА щодо дотримання вимог пожежної безпеки на підприємствах агропромислового комплексу Волинської області під час проведення жнив

Пожежна безпека повинна забезпечуватися шляхом проведення організаційних заходів та технічних засобів.

Керівник підприємства повинен визначити обов’язки посадових осіб щодо забезпечення пожежної безпеки у їх посадових інструкціях, призначити відповідальних за пожежну безпеку окремих будівель, дільниць, устаткування.

Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж.

Dokladnishe

ДО УВАГИ ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГСПОДАРСТВ РАЙОНУ!

Повідомляємо, що за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації упродовж 18 – 20 липня 2019 року в м. Херсон на території Міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться масштабний міжнародний захід – XI Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT SOUTN   KHERSON 2019». Організаторами заходу виступають Департамент агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації та Aviabrand I.I.C/

Dokladnishe

До уваги керівників фермерських та особистих селянських господарств району!

Повідомляємо, що на ділянках капусти одноосібних селянських господарств спостерігається масове заселення рослин шкідником – білокрилою. Вологе тепле літо – найсприятливіша пора для розвитку білокрилки. При сприятливих умовах ареал поширення та чисельність шкідника будуть збільшуватись.

Dokladnishe

До уваги керівників сільськогосподарських та фермерських господарств району!

Повідомляємо, що спостерігається заселення сходів ранніх сортів картоплі колорадським жуком.

Dokladnishe

До уваги керівників сільськогосподарських та фермерських господарств району!

Повідомляємо, що на базі єдиного в Україні Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова «Асканія - Нова» - Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства (Херсонська область, Чаплинський район, смт «Асканія-Нова, вул.

Dokladnishe

До уваги керівників сільськогосподарських та фермерських господарств району!

Повідомляємо, що погодні умови першої декади квітня з інтенсивним підвищенням температурного режиму та відсутністю опадів сприяли масовому пробудженню, виходу з місць зимівлі та заселенню посівів озимого ріпаку ріпаковим (капустяним) стебловим прихованохоботником та ріпаковим квіткоїдом.

Dokladnishe

Сторінки