Сільське господарство

Напрями державної підтримки АПК на 2020 рік визначені Постановою Уряду від 19 лютого 2020 року № 109 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 року № 77»

1 Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Механізм надання підтримки затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (із змінами від 13 травня 2020 року постанова КМУ № 361)

 

Dokladnishe

Стан соціально – економічного розвитку сільського господарства Ківерцівського району за січень – грудень 2019 року.

За січень - листопад 2019 року сільськогосподарськими підприємствами реалізовано зернових культур сільськогосподарської продукції 11,7 тис. т, що на 3,1 тис. т. менше у порівнянні з відповідним періодом 2018 року. Середня ціна реалізації зернових культур складає 3,7 тис. грн. за 1 т., що на 91,6 відсотки менше ніж до попереднього періоду.

Dokladnishe

Аналіз роботи агропромислового комплексу району за 9 місяців 2019 року

Станом на 23.10.2019 року зібрано 27,2 тис. тонн зерна зернових та зернобобових культур по сільськогосподарських підприємствах всіх форм власності, із площі 5,4 тис. га, що більше у 1,1 рази ніж в попередньому періоді. Середня урожайність з 1 га зібраної площі складає 50,0 ц/га (у 2018 р 32,4 ц/га)

Dokladnishe

​ПАМ’ЯТКА для населення, сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, приватних господарств щодо забезпечення дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення  робіт із пестицидами та агрохімікатами

ПАМ’ЯТКА

для населення, сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, приватних господарств

щодо забезпечення дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення  робіт із пестицидами та агрохімікатами

(вибірка основних положень чинних нормативно-правових актів)

м.Ківерці

2019 рік

 

Dokladnishe

Соціально – економічний розвиток галузі АПК району у січні – червні 2019 року

Виробництвом сільськогосподарської продукції займається понад 70 агропідприємств, із них – 40 фермерських господарств що складає 57,7% від загальної кількості агроформувань всіх форм власності, а також 11,1 тис. особистих селянських господарств. Структура земель сільськогосподарського призначення станом на 01.01.2019 року складає в відсотковому відношенні: 62 % - рілля, сіножаті – 20 %, пасовища – 16 %, багаторічних насаджень – 2 %.

Dokladnishe

До уваги власників особистих селянських господарств!

Повідомляємо, що для здешевлення вартості польових робіт у 2019 році, досягнута домовленість між департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Товариством з обмеженою відповідальністю «ВОГ ТРЕЙД РЕСУРС» про проведення відпуску дизельного пального на постійній основі за оптовими цінами (встановлюються щоденно на день реалізації) починаючи з партії 200 літрів. Купувати дизельне паливо можна на:

Dokladnishe

ПАМ’ЯТКА щодо дотримання вимог пожежної безпеки на підприємствах агропромислового комплексу Волинської області під час проведення жнив

Пожежна безпека повинна забезпечуватися шляхом проведення організаційних заходів та технічних засобів.

Керівник підприємства повинен визначити обов’язки посадових осіб щодо забезпечення пожежної безпеки у їх посадових інструкціях, призначити відповідальних за пожежну безпеку окремих будівель, дільниць, устаткування.

Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж.

Dokladnishe

ДО УВАГИ ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГСПОДАРСТВ РАЙОНУ!

Повідомляємо, що за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації упродовж 18 – 20 липня 2019 року в м. Херсон на території Міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться масштабний міжнародний захід – XI Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT SOUTN   KHERSON 2019». Організаторами заходу виступають Департамент агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації та Aviabrand I.I.C/

Dokladnishe

До уваги керівників фермерських та особистих селянських господарств району!

Повідомляємо, що на ділянках капусти одноосібних селянських господарств спостерігається масове заселення рослин шкідником – білокрилою. Вологе тепле літо – найсприятливіша пора для розвитку білокрилки. При сприятливих умовах ареал поширення та чисельність шкідника будуть збільшуватись.

Dokladnishe

Сторінки