Ківерцівське міськрайонне управління ГУ ДСЕС у Волинській області

Гельмінти в нашому житті

Згідно деяким статистичним даним, 95% населення планети переносить паразитів. Більшість сучасних лікарів заперечують такі дані. Проте, глисти продовжують бути актуальною проблемою сучасності. Чому існує ця тенденція? Що собою представляє співіснування з глистами? Як прогнати їх раз і назавжди?

Dokladnishe

ЙОДОПРОФІЛАКТИКА В ЗДОРОВ’Ї ЛЮДИНИ

Одним із фактів які впливають на стан здоров’я людини, є йод. Він необхідний для нормального функціонування щитовидної залози, через яку за 17 хв. проходить повний об’єм крові. Йод, вироблений за цей час залозою, знищує нестійких організмів і послаблює активність стійких. Якщо ж йоду не вистачає, то патогенна мікрофлора не гине.

Dokladnishe

Туристу на замітку

Державна санітарно-епідеміологічна служба України  рекомендує обирати для подорожей та відпочинку за кордоном благополучні в епідемічному плані країни та дотримуватися заходів профілактики інфекційних хвороб

Сьогодні швидкими  темпами, втягуючи в епідемічний процес все нові й нові країни,  поширюється хвороба, спричинена вірусом Зіка.

Де розповсюджений вірус Зіка?

Вірус Зіка був відкритий у 1947 році, але протягом багатьох років виявлялися тільки окремі випадки захворювання людей в Африці й Південній Азії.

Dokladnishe

Інформаційне повідомлення

Міністерство охорони здоров’я та Держсанепідслужба наголосили про загрозливу епідемічну  ситуацію з грипу в Україні. З початку епідемічного сезону (з 28.09.2015р.) станом на 10.01.2016 року в Україні зареєстровано 25 летальних випадків від грипу, підтверджених фахівцями обласних вірусологічних лабораторій. Найбільша їх кількість зареєстрована в Одеській – 15 осіб, Вінницькій – 7, Харківській – 1 та місті Києві – 2. Лише за останній тиждень з них – 12 випадків (11 в Одеській області та 1 в м. Києві).

Dokladnishe

НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ В с. ХОПНІВ

7 грудня 2015 року відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при районній державній адміністрації. Було розглянуте питання виникненні вогнища захворювання тварин на сказ в с. Хопнів . Комісією розроблено та затверджено план дій при даному захворюванні. При розслідуванні встановлено, що джерелом інфекції була хвора на сказ куниця.

Dokladnishe

Ківерцівське районне управління надає план-графік перевірок суб’єктів господарювання на території району на ІV квартал 2015 року:

Ківерцівське районне управління  надає план-графік перевірок суб’єктів господарювання на території району  на ІV квартал 2015 року: 

Назва об’єкта

Адреса

П.І.ПБ

керівника

Дата запланованої перевірки ( початок)

Dokladnishe

Поліомієліт в Закарпатті – загроза для Волині

Нещодавно Україну сколихнуло чергове повідомлення МОЗ України про реєстрацію спалаху поліомієліту в Закарпатській області з двома випадками захворювання серед дітей  десятимісячного та чотирирічного віку

 Поліомієліт – одне з найважчих щодо перебігу та ускладнень  інфекційне захворювання, що характеризується ураженням нервової системи.

Dokladnishe

Пам’ятка населенню

Обережно нітрати та нітрити!

Нітрати і нітрити попадають в організм людини з їжею і водою і приводять до порушення дихання клітин.

Основні симптоми: синюшність обличчя, губ, видимих слизистих оболонок, головна біль, підвищене стомлення, пониження працездатності, задишка, серцебиття, втрата свідомості і смерть при вираженому отруєнні.

Dokladnishe

Інформація

З метою запобігання виникнення випадків воднонітратної метгемогобінемії у дітей Ківерцівським Міськрайонним управлінням  ГУ Держсанепідслужби у Волинській області   проводиться щомісячний моніторинг вмісту нітратів у воді нецентралізованих джерел водопостачання, зокрема колодязів , вода з яких використовується для споживання дітьми віком до 3-х років.  

Dokladnishe

Сторінки