Управління пенсійного фонду України у районі

Шановні працівники!

Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору. У разі відмови роботодавця, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав (управління Держпраці в області,  Національної поліції України в області), а також до суду».

Рожищенське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Dokladnishe

«Шановні роботодавці!

 Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи  будуть застосовувати всі заходи впливу відповідно до чинного законодавства.

Рожищенське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Dokladnishe

Про перерахунок розміру надбавок до пенсії в сторону збільшення. залежно від заслуг перед Україною відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”

      Відповідно до нової Схеми визначення розмірів надбавок до пенсії, на яку має право особа згідно із законом, залежно від заслуг перед Україною відповідно до Закону України “ Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”, затверджену наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2017 року №2054, який набрав чинності з 11.10.2017 року , збільшився розмір надбавок для відповідної категорії осіб.       

 

 

Заслуги особи

Dokladnishe

“Лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії”.

 Відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати.

Dokladnishe

Як працює накопичувальна пенсійна система

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій № 2148-VIII від 3 жовтня 2017 року, або так звана “пенсійна реформа”

Dokladnishe

Про роботу Рожищенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Ківерцівському районі за 9 місяців 2017 року.

До бюджету  управління Пенсійного фонду України у Ківерцівському районі за 9 місяців 2017 року надійшли кошти  від єдиного соціального внеску  що розподілені на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в сумі 88836,9  тис.гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились  на 37954 тис.грн., або на 57,2%.

По коштах, які адмініструють органи Пенсійного фонду, надійшло 1732,3  тис.грн.страхових внесків  у порівнянні з відповідним періодом минулого року  надходження збільшились на суму 47,3 тис.грн.

Dokladnishe

Про перерахунок пенсії з 01 жовтня 2017 року.

    Рожищенське об’єднане управління Пенсійного фонду України Волинської  області повідомляє, що 3 жовтня 2017 року Верховною Радою України прийнято в другому читанні законопроект № 6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Зазначеним законодавчим актом передбачено проведення значній кількості пенсіонерів перерахунків розмірів пенсій із 1 жовтня цього року.

    Перерахунок проведено в два етапи:

Dokladnishe

Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” № 6614 від 22.06.2017 року

У Верховній Раді України 22.06.2017 за № 6614 зареєстровано проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” (далі – проект Закону), який 13.07.2017 прийнято у першому читанні.

Проектом Закону не передбачено зміну умов призначення пенсії згідно Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889 (далі – Закон 889) особам, зазначеним у пунктах 10 і 12 розділу ХІ Закону 889.

Dokladnishe

Право на пенсію за вислугою років освітян та медиків

Питання права на пенсію за вислугу років працівників освіти та охорони здоров'я врегульовані:

         - Законом України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”;

         - Законом України  “Про пенсійне забезпечення”;

         - Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №909 від 04.11.1993 року, тощо.

Dokladnishe

Порядок виплати пенсій у 2016 році

“Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно у грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України або перераховуються на визначений цією особою банківський рахунок, у порядку, передбаченому законодавством. 

Виплата пенсій працюючим пенсіонерам

Dokladnishe

Сторінки