Управління пенсійного фонду України у районі

Право на пенсію за вислугою років освітян та медиків

Питання права на пенсію за вислугу років працівників освіти та охорони здоров'я врегульовані:

         - Законом України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”;

         - Законом України  “Про пенсійне забезпечення”;

         - Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №909 від 04.11.1993 року, тощо.

Dokladnishe

Порядок виплати пенсій у 2016 році

“Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно у грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України або перераховуються на визначений цією особою банківський рахунок, у порядку, передбаченому законодавством. 

Виплата пенсій працюючим пенсіонерам

Dokladnishe

Щодо перерахунку пенсій, у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму у 2016 році

Законом України “Про Державний бюджет на 2016 рік” встановлено прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на один місяць для працездатних осіб:

         з 1 січня 2016 року - 1378 гривень;

         з 1 травня - 1450 гривень;

         з 1 грудня - 1550 гривень.

         Для осіб,які втратили працездатність:

         з 1 січня 2016 року - 1074 гривні;

         з 1 травня - 1130 гривень;

Dokladnishe

Зарахування страхового стажу за цивільно-правовим договором

Відповідно до чинного законодавства України фізичні особи можуть залучатися до роботи не лише на підставі трудового договору, а й на іншій юридичній підставі, зокрема за цивільно-правовим договором (далі - ЦПД).

Так, ЦПД - це угода між громадянином і підприємством або підприємцем, предметом якої є виконання фізичною особою певної роботи до досягнення конкретного результату. Такі договори укладаються відповідно до положень цивільного законодавства у письмовій формі, закінчення ЦПД оформляється актами здавання-приймання робіт.

Dokladnishe

Інформація

Управління Пенсійного фонду України в Ківерцівському районі Волинської області у зв’язку із масовими зверненнями пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України з питань видачі довідок про розмір пенсії за 2014 рік для оформлення субсидій, а також пенсіонерів, які звертаються з документами про звільнення з роботи повідомляє, що управлінням продовжено час прийому громадян (за необхідності), розміщено інформаційні матеріали в приміщені Фонду щодо порядку одержання (подання) відповідних документів та визначено спеціалістів, які забезпечують виконання виключно зазначеної роботи.

Dokladnishe

Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій”

Метою законопроекту є створення справедливої системи пенсійного забезпечення шляхом переходу на єдиний принцип нарахування пенсій. Законопроект передбачає призначення всіх видів пенсій за нормами єдиного закону, а також скасування спеціальних пенсій, крім спеціальних пенсій для військовослужбовців.

Dokladnishe

Конфлікт інтересів

Особливу увагу в діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняних до них осіб слід приділяти запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів.

Dokladnishe

Інформація про виконання плану заходів по запобіганню та протидії корупційним діянням в управлінні Пенсійного фонду України в Ківерцівському районі Волинської області за 2013 рік

В управлінні протягом 2013 року проводилась робота, спрямована на виконання плану заходів по запобіганню та протидії корупційним діянням, дотримання основних законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють питання антикорупційного характеру, недопущення корупційних проявів в управлінні.

Dokladnishe

Управління Пенсійного фонду України в Ківерцівському районі завершує розпочаті процедури передачі адміністрування єдиного внеску

30 вересня поточного року Управління Пенсійного фонду України в Ківерцівському районі завершує процедуру адміністрування щодо прийняття звітів та обліку сплати єдиного внеску. Про це йдеться у спільному листі Міністерства доходів і зборів України та Пенсійного фонду України від 30.08.2013р.
Управління Пенсійного фонду України у Ківерцівському районі висловлює подяку усім платникам за плідну багаторічну співпрацю і має надію на розуміння і активну взаємодію з органами доходів і зборів, які надалі здійснюватимуть адміністрування ЄСВ.

Dokladnishe

Сторінки