Управління пенсійного фонду України у районі

“Лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії”.

 Відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати.

Dokladnishe

Як працює накопичувальна пенсійна система

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій № 2148-VIII від 3 жовтня 2017 року, або так звана “пенсійна реформа”

Dokladnishe

Про роботу Рожищенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Ківерцівському районі за 9 місяців 2017 року.

До бюджету  управління Пенсійного фонду України у Ківерцівському районі за 9 місяців 2017 року надійшли кошти  від єдиного соціального внеску  що розподілені на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в сумі 88836,9  тис.гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились  на 37954 тис.грн., або на 57,2%.

По коштах, які адмініструють органи Пенсійного фонду, надійшло 1732,3  тис.грн.страхових внесків  у порівнянні з відповідним періодом минулого року  надходження збільшились на суму 47,3 тис.грн.

Dokladnishe

Про перерахунок пенсії з 01 жовтня 2017 року.

    Рожищенське об’єднане управління Пенсійного фонду України Волинської  області повідомляє, що 3 жовтня 2017 року Верховною Радою України прийнято в другому читанні законопроект № 6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Зазначеним законодавчим актом передбачено проведення значній кількості пенсіонерів перерахунків розмірів пенсій із 1 жовтня цього року.

    Перерахунок проведено в два етапи:

Dokladnishe

Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” № 6614 від 22.06.2017 року

У Верховній Раді України 22.06.2017 за № 6614 зареєстровано проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” (далі – проект Закону), який 13.07.2017 прийнято у першому читанні.

Проектом Закону не передбачено зміну умов призначення пенсії згідно Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889 (далі – Закон 889) особам, зазначеним у пунктах 10 і 12 розділу ХІ Закону 889.

Dokladnishe

Право на пенсію за вислугою років освітян та медиків

Питання права на пенсію за вислугу років працівників освіти та охорони здоров'я врегульовані:

         - Законом України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”;

         - Законом України  “Про пенсійне забезпечення”;

         - Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №909 від 04.11.1993 року, тощо.

Dokladnishe

Порядок виплати пенсій у 2016 році

“Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно у грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України або перераховуються на визначений цією особою банківський рахунок, у порядку, передбаченому законодавством. 

Виплата пенсій працюючим пенсіонерам

Dokladnishe

Щодо перерахунку пенсій, у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму у 2016 році

Законом України “Про Державний бюджет на 2016 рік” встановлено прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на один місяць для працездатних осіб:

         з 1 січня 2016 року - 1378 гривень;

         з 1 травня - 1450 гривень;

         з 1 грудня - 1550 гривень.

         Для осіб,які втратили працездатність:

         з 1 січня 2016 року - 1074 гривні;

         з 1 травня - 1130 гривень;

Dokladnishe

Зарахування страхового стажу за цивільно-правовим договором

Відповідно до чинного законодавства України фізичні особи можуть залучатися до роботи не лише на підставі трудового договору, а й на іншій юридичній підставі, зокрема за цивільно-правовим договором (далі - ЦПД).

Так, ЦПД - це угода між громадянином і підприємством або підприємцем, предметом якої є виконання фізичною особою певної роботи до досягнення конкретного результату. Такі договори укладаються відповідно до положень цивільного законодавства у письмовій формі, закінчення ЦПД оформляється актами здавання-приймання робіт.

Dokladnishe

Інформація

Управління Пенсійного фонду України в Ківерцівському районі Волинської області у зв’язку із масовими зверненнями пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України з питань видачі довідок про розмір пенсії за 2014 рік для оформлення субсидій, а також пенсіонерів, які звертаються з документами про звільнення з роботи повідомляє, що управлінням продовжено час прийому громадян (за необхідності), розміщено інформаційні матеріали в приміщені Фонду щодо порядку одержання (подання) відповідних документів та визначено спеціалістів, які забезпечують виконання виключно зазначеної роботи.

Dokladnishe

Сторінки