Охорона навколишнього природного середовища

Довідка про результати громадського обговорення до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку для земельної ділянки

Довідка про результати громадського обговорення до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку для земельної ділянки (кадастровий номер 0721884300:02:000:1183) за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ) Ківерцівського району Волинської області
 

Dokladnishe

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Дотримання  процедури  стратегічної  екологічної  оцінки

        З  метою  забезпечення  проведення процедури  стратегічної  екологічнї  оцінки  відповідно до Закону України  «Про  стратегічну  екологічну оцінку» (далі - Закон), просимо  взяти до уваги  наступне:

Dokladnishe

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 0721884300:02:000:1183) за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ) Ківерцівського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Ківерцівська районна державна адміністрація.

Dokladnishe

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

 Реальною небезпекою для волинян став борщівник Сосновського. Ця отруйна багаторічна рослина окупувала не лише поля та узбіччя доріг, а й упритул наблизилася до населених пунктів. Волинський обласний центр громадського здоров’я застерігає: небезпечними є сік борщівника, його пилок, аромат і навіть роса.

Стебла борщівника можуть сягати трьох метрів заввишки. Росте він переважно у зволожених місцях: на берегах річок та в заплавних лісах, а також на луках, вздовж доріг і залізниць.

Dokladnishe

Заготівля другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань

 

ДО  ВІДОМА  СУБЄКТІВ  ГОСПОДАРЮВАННЯ

Заготівля другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань

Dokladnishe

До відома суб’єктів господарювання!

Відповідно до розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації та з метою підвищення надійності електропостачання, дотримання вимог техніки безпеки у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередачі, зменшення збитків від стихійних явищ та усунення порушень законодавства в галузі електроенергетики, в охоронних зонах ліній електропередачі забороняється висадка дерев.

Dokladnishe

До відома суб’єктів господарювання

Стратегічна екологічна оцінка

Dokladnishe

До відома суб’єктів господарювання

Оцінка впливу на довкілля

Dokladnishe

Про стан організації вивозу та захоронення твердих побутових відходів на території району

Відповідно до статті 30 та 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 21 Закону України “Про відходи”  практично всі функції щодо регулювання відносин у сфері поводження із відходами, у тому числі з небезпечними, відносяться до компетенції органів  місцевого самоврядування.

Рішенням сесії районної ради від 20.08.2009 року № 25/6 в районі затверджена Стратегія розвитку Ківерцівського району на 2009 – 2020 роки, в якій є розділ “Географічні положення і природні ресурси”, де включені основні природоохоронні заходи.

Dokladnishe

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ

Про здійснення в  районі  комплексних заходів  щодо  боротьби  з  борщівником   Сосновського

Dokladnishe

Сторінки