Щодо співпраці з Програмою «Fit for Partnership with Germany»

19.09.2018

Повідомляємо, що в рамках двостороннього співробітництва між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини реалізується міжнародна програма «Fit for Partnership with Germany» (далі – Програма).

         Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

- підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

- вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

         Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

         Щорічно у Програмі беруть участь до 100 представників українського бізнесу.

         У 2018-2019 роках українським управлінцям / підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії в Німеччині за напрямками:

- загальна економічна кооперація;

- економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:

1) економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

2) економічна кооперація у сфері енергоефективності;

3) економічна кооперація в сфері переробки сміття / екологічної утилізації відходів;

4) економічна кооперація в секторі охорони здоров’я / індустрії охорони здоров’я.

         Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) та Мінекономрозвитку.

         До реалізації Програми в Україні залучено партнерські платформи Програми, що знаходяться у різних регіонах України та випускники Програми попередніх років.

         За такої підтримки у регіонах України проводяться ряд підготовчих заходів для потенційних учасників Програми та конкурсний відбір кандидатів.

Ураховуючи вищезазначене, просимо повідомити вітчизняні підприємства області про можливу участь у Програмі.

         Інформацію щодо зацікавленості просимо надіслати до 20 вересня 2018 року управлінню інвестицій, інфраструктури та  агропромислового розвитку райдержадміністрації в електронному (e-mail: veko@kivadm.gov.ua) вигляді.

Більш детальна інформація щодо Програми та заходів щодо її реалізації розміщена на сайті: www: //ukraine.managerprogramm.de.

 

                                                                  Управління інвестицій, інфраструктури та

                                                                  агропромислового розвитку райдержадміністрації