Щодо проведення Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст»

23.01.2019

На виконання листа Мінекономрозвитку України від 16.01.2019 №4602-04/1836-06 інформуємо, що у період з 29 по 31 січня 2019 року на території НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55) відбудеться Експо-конгрес «Бізнес для Розумних Міст». Це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Протягом вказаного заходу заплановано проведення двох конгресів, шести тематичних конференцій, презентації виставкової експозиції проектів розвитку міст, а також низки локальних подій, семінарів, майстер-класів, організованих з метою обговорення нових світових трендів у сфері трансформацій міст. У Експо-конгресі «Бізнес для Розумних Міст» візьмуть участь представники Уряду України, відомі усьому світу спікери та регіональні лідери, представники бізнес-спільноти, які будуть розповідати про реальні проекти та механізми їх практичної реалізації.

Отримати детальну інформації про захід та умови участі можна на сайті: www.businessforsmartcifies.com.

Просимо проінформувати зацікавлені підприємства та організації щодо можливості участі в Експо-конгресі «Бізнес для Розумних Міст».

                                                                              Управління інвестицій, інфраструктури та

                                                                  агропромислового розвитку райдержадміністрації