Про проведення Форуму бізнес – і ІТ – лідерів

12.06.2018

21 червня 2018 року в м.Київ за адресою пр-т Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza, відбудеться Форум бізнес- і ІТ-лідерів. Участь безкоштовна (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Крім того, буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Своїм досвідом поділяться представники найбільших компаній: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Paskard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEХ, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор тощо.

Програма Форуму:

- Історії успіху і кейси (кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту);

-  Інструменти і технології (кращі практики застосування BPM-I CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися);

- Тренінги і майстер-класи (авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії).

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від представників компанії Terrasoft за телефонами: +38(044) 363-31-33, +38(095) 924-36-96, а також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

 

 

Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської РДА