Оголошення щодо американської програми бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток»

21.06.2018

Відповідно до інформації Ради голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство торгівлі
США, з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року відбудеться відкриття нової програми бізнес стажування за напрямком «Регіональний економічний розвиток».

Мета програми – обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США.

Для участі у стажуванні запрошуються:

- Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємці.

- Представники міських, регіональних і неурядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району.

- Представники університетів/технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці.

- Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисні організації.

Вимоги до кандидатів:

- Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу.

- Посада зі значним рівнем відповідальності.

- Знання англійської мови необов’язкове.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма SABIT покриває витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

Орієнтовна програма стажування: групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації.

Варто зауважити, що Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.

Документи на конкурс:

1.Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами.

2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними).

3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Всі документи необхідно надсилати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov, бажано одним файлом у форматі pdf  до вказаного терміну. Якщо розмір файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: www.dropbox.com, www.box.com,  www.yousendit.com

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкція з заповнення Анкети додається. Копія Анкети розміщена за посиланням http://glavrada.org/files/regional-economic-development.doc.      

За додатковими питаннями звертатися до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої. Контактна інформація – тел.: + 38 044 521 5222, факс: + 38 044 521 5430, моб. тел.: + 38 063 298 8267, e-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov.