До відома жителів району!

11.01.2018

Інформуємо про те що з метою виконання міжнародних зобов’язань України, 23 травня 2017 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» (№2059-VIII), який набрав чинності з 18.06.2017 року, та почав діяти з 18.12.2017 року.

Цей Закон встановлює правові та організаційні засади оцінки впливу на довкілля (далі–ОВНД), спрямованої на запобігання шкоді довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, у процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля, з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.   

         Крім того, доводимо до відома про те що Мінприродою України, до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», розроблено низку підзаконних нормативно-правових актів, які проходять узгодження у відповідних Міністерствах і які більш детально регулюватимуть проведення оцінки впливу на довкілля.

         В разі виникнення питань щодо практичного застосування Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та підзаконних нормативно – правових актів, необхідно звертатись до управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації (майдан Київський, 9, м. Луцьк, 43027, тел. (0332) 740 132).

  Управління інвестицій, інфраструктури та

   агропромислового розвитку райдержадміністрації