До відома суб’єктів господарювання

06.02.2018

Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (із змінами) до 31 грудня 2018 року встановлено мараторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

         Разом з тим, питання надійності, безаварійності і безпечної роботи енергетичного устаткування теплових та енергетичних підприємств, установ, організацій, які мають соціально-важливе значення області (теплопостачальні організації, заклади лікування, освіти, дошкільні навчальні заклади, житлові будинки та інші) є надзвичайно важливим при проходженні осінньо-зимового періоду 2017-2018 років та підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

         Враховуючи вищевказане, інспекція Держенергонагляду у Волинській області у 2018 році проводить моніторинги технічного стану та організації експлуатації електричних господарств, систем теплопостачання і тепло споживання підприємств, установ, організацій за їх заявками. Заявки щодо проведення моніторингів направляти на номер факсу: (0332) 255008, або на електронну адресу: voiden@west.den.energy.gov.ua .

         За результатами моніторингів керівникам підприємств, установ, організацій, інспекцією будуть надані довідки з рекомендаціями щодо приведення технічного стану енергетичного устаткування та організації їх експлуатації до вимог нормативно-технічних документів.

 

 

Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадмністрації