До відома надавачів житлово-комунальних послуг

12.03.2019

За інформацією Федерації роботодавців ЖКГ України (далі – Федерація), як уповноваженої сторони роботодавців галузевого соціального діалогу  в сфері житлово-комунального господарства України, на виконання вимог порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру  цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства України від 30.07.2012 №390, безкоштовно забезпечує всі підприємства, які є суб’єктами галузевих (міжгалузевих) угод у сфері ЖКГ, спеціалізованими інтернет-сайтами, необхідними для організації надання інформації та сучасних електронних сервісів споживачам послуг.

Зокрема на сайтах встановлено сервіси для розміщення звітності, структури тарифів в розрізі будинків, графіків ремонтних робіт, сервіси «Кабінет споживача» (перегляд всіх відомостей про стан абонентського рахунку, оплата он-лайн, передача показників приладів обліку), аварійно –диспетчерської служби та зворотнього зв’язку із споживачами.

Федерація створює сайти протягом одного робочого дня та безкоштовно забезпечує їх постійне технічне та консультаційне супроводження, наповнення та підтримку, хостинг та просування в пошукових системах.

Ознайомитись з більш детальною інформацією, а також з демо-версією «Кабінету споживача» можливо на сайті fru-gkh.com.ua. Колл-центр для консультації 0800 30 69 69 (дзвінки безкоштовні з телефонів всіх операторів).

Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку