До уваги суб’єктів IT- індустрії

12.04.2017

27 квітня 2017 року в м. Одеса Торгово-Промислова Палата України спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О. С. Попова та Офісом ефективного регулювання  проводять Міжнародний форум «Цифрова Україна - виклики, можливості і перспективи».

У роботі Форуму візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти (у тому числі транснаціональних компаній – Nokia, Google, IBM, Intel, GRID), представники приватного сектору та громадського суспільства. Учасники розглядатимуть питання про роль Уряду, бізнесу, громадянського суспільства, міжнародних організацій в проведенні цифрової трансформації суспільства в Україні, необхідність удосконалення нормативно-правового поля для розвитку цифрового бізнесу, створення умов для залучення інвестицій.

Представники бізнесу отримають унікальну можливість практично включитися до цифрових перетворень: ПриватБанк презентує роуд-шоу нових цифрових продуктів та рішень, ДП ProZorro проведе майстер-клас з актуальних питань практики проведення публічних електронних закупівель в Україні, компанією Nokia будуть представлені нові ідеї і розробки для впровадження мобільних сервісів, дата-центр «Парковий» презентує можливості хмарних технологій. Представники HiTech офісу та Офісу ефективного регулювання презентують Цифрову стратегію України та бачення її реалізації.

З програмою заходу можна ознайомитися на офіційному сайті Торгово-промислової палати України за посиланням https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/tsifrova-ukrayina-switch-on-your-business-3

Реєстрація відкрита до 25 квітня 2017 року

Реєстрація учасників  з 9:30 до 10:30. Робота  Форуму з 10:30 до 17:00

 Місце проведення: м. Одеса, вул. Ковальська 1, Великий зал Одеської національної академії зв’язку ім. О. Попова

При реєстрації з 11 квітня вартість участі 680 грн.

Контактна особа: Наталія Романова, тел. (067) 220-61-65, (044) 537-20-84

E-mail:  ucci-expo@cibc.com.ua  

Управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації