До уваги керівників ОСББ

10.01.2020

Обласна державна адміністрація повідомляє про запуск ініційованого урядом пілотного   проєкту Фонду енергоефективності за активної участі муніципалітетів, анонсований під час засідання Ради розвитку громад і територій під головуванням Президента України Володимира Зеленського 24 грудня 2019 року.

Проєкт передбачає створення нових комунальних підприємств чи визначення вже діючих комунальних підприємств, які б допомагали ОСББ подавати заявки до Фонду, адмініструвати проєкти і, найголовніше, кредитуватися в банку під муніципальні гарантії. Така співпраця дозволяє залучити кошти Фонду та гроші співвласників на економічний розвиток міст. Завдяки їм будуть створюватись нові робочі місця в населених пунктах, а податкові надходження   залишаться в громадах.

Це сприятиме активізації підприємницької діяльності в сфері енергоефективності та будівельній  галузі. Про бажання взяти участь в зазначеному проєкті прошу до 10.01.2020 р. поінформувати відділ інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської райдержадміністрації.

 

Відділ інвестицій, інфраструктур та агропромислового розвитку (21476)