Ківерцівський районний військовий комісаріат інформує:

09.08.2017

1. Продовжено  терміни прийому документів для вступу до військових вищих навчальних закладів. Бажаючим вступити до військового вищого навчального закладу терміново звернутись до  Ківерцівського районного військового комісаріату.

2. Оголошено набір на військову службу за контрактом до високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Бажаючим проходити військову службу в ВДВ звертатись до Ківерцівського районного військового комісаріату.

Адреса: м. Ківерці, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 6

Dokladnishe

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

18.04.2016

Гідна зарплата від 7 000 гривень

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Dokladnishe

Підвели підсумки готовності країни до зими

18.08.2017

Україна має всі можливості вчасно та якісно підготуватися до опалювального сезону 2017-2018 років, але повна відповідальність за проведення необхідних робіт лежить на місцевій владі. Саме таку позицію висловив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради з питань підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років, яка відбулася сьогодні, 17 серпня 2017 року. Варто зазначити, що Глава Уряду працював у студії в Миколаєві, де нині перебуває в рамках робочої поїздки.

Dokladnishe

Дали старт роботі з ДФРР у 2018-му

18.08.2017

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика 16 серпня 2017 року.

Dokladnishe

Заходи з нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

18.08.2017

З нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України у місті Ківерці відбудуться:

23 серпня

09.00 год. – урочиста церемонія підняття Державного Прапора України  «Велично прапор піднімаєм» (біля приміщення районної державної адміністрації);

10.00 год. – фестиваль дзвонового мистецтва “Ківерцівський передзвін – 2017” (біля пам’ятника Т.Г.Шевченку);

Dokladnishe

17 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Валерій Ткачук взяв участь в засіданні позачергової вісімнадцятої сесії районної ради.

18.08.2017

Участь у  роботі сесії брали депутати Волинської обласної ради, сільські, селищні голови, керівники установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації та засобів масової інформації.

       Депутати перед засіданням заслухали  відповіді на депутатські запити, які зачитав голова райради Василь Хмілевський.

Dokladnishe

Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

17.08.2017

16 серпня у районній державній адміністрації за участю першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний виносилось 8 питань.

Зокрема:

- про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету коштів для відшкодування збитків, завданих стихійним лихом, яке сталося 29 червня 2017 року на території  Сильненської та Суської сільських рад;

Dokladnishe

До відома жителів району!

17.08.2017

Інформуємо, що між Україною та Ісламською Республікою Іран підписано Меморандум про взаєморозуміння, що підтверджує активізацію співробітництва між країнами.

Dokladnishe

Семінар працівників галузі культури району.

16.08.2017

       15 серпня відбувся черговий кущовий звіт колективів та окремих виконавців у БК с.Звірів. Серед запрошених гостей на свято завітала заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич, яка привітала працівників та аматорів культури і подякувала за талант та розвиток українських традицій. 

У звітному концерті брали участь  аматори сцени закладів культури району: клуб с.Пальче (завідуюча Ступак Г.В), клуб с.Котів (завідуюча Бояновська С.Й. ), клуб с.Веснянка (завідуюча Бондар Т.Р.), БК с.Звірів (директор Бондар Л.П.)

Dokladnishe

Перший заступник голови райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян у Суську.

15.08.2017

15 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації   Юліан Таранчук провів виїзний прийом громадян у Суській сільській  раді. Участь у виїзному прийомі також брала начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Валентина Розум.

Dokladnishe

Сторінки