Глава Уряду задоволений якістю виконання дорожніх робіт на Волині

20.10.2017

Одним із пріоритетних напрямків роботи Уряду є ремонт та відновлення доріг країни. Тож не дивно, що під час робочого візиту на Волинь, Володимир Гройсман проінспектував хід виконання реконструкції дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.

Dokladnishe

На базі району відбувся обласний семінар директорів закладів нового типу

20.10.2017

Сьогодні в районі, на базі Ківерцівської районної гімназії та експериментальної школи №5 м. Ківерці, відбувся обласний семінар на тему: «Інноваційна педагогічна та управлінська діяльність як потенційний ресурс формування компетентної особистості».

Учасників семінару – директорів навчальних закладів нового типу Волинської області, привітав голова районної державної адміністрації Валерій  Ткачук.

Dokladnishe

Володимир Гройсман про перинатальний центр: радий, що Уряд долучився до реалізації цього проекту

20.10.2017

У рамках робочої поїздки на Волинь сьогодні, 20 жовтня 2017 року, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проінспектував хід  будівництва Волинського обласного перинатального центру. Відомо, що роботи розпочалися ще у 2001 році. Однак відтоді, через ряд суб’єктивних чинників, приміщення медичного закладу, перетворилось у довгобуд. Нині ж, ремонтні роботи активно тривають і відкриття запланували вже на 2018 рік.

Dokladnishe

Операція «Запад» – 70-ті роковини великої трагедії

20.10.2017

21 жовтня 1947 року розпочалась одна з наймасштабніших депортаційних кампаній з виселення українців у віддалені райони СРСР під назвою операція «Запад». Всього за декілька днів із семи західних областей України у 44 залізничних ешелонах було вивезено 77 тисяч 791 особу (26 тисяч 332 сімʼї).

Dokladnishe

Я готовий до кінця року підписати Закон «Про Антикорупційний суд» - Президент

20.10.2017

Президент Петро Порошенко заявляє про твердий намір запустити наступного року роботу Антикорупційного суду. Глава держави наголошує на готовності до кінця року підписати Закон «Про Антикорупційний суд», у разі його прийняття Парламентом.

Під час відвідування 10 мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України Петро Порошенко наголосив, що створення нового суду, передбачає остаточне ухвалення, підписання Президентом Закону «Про Антикорупційний Суд» до кінця поточного року.

Dokladnishe

Президент звернувся до Конституційного Суду якнайшвидше розглянути законопроекти про скасування депутатської недоторканності

20.10.2017

Президент Петро Порошенко звернувся до Конституційного Суду якнайшвидше розглянути законопроекти щодо депутатської недоторканності, щоб Верховна Рада вже на цій сесії мала змогу проголосувати за документ в першому читанні, а на наступній сесії – в цілому.

Dokladnishe

Юліан Таранчук: жодного примусу чи втручання в процес об’єднання територіальних громад району не буде

20.10.2017

На цьому наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук  під час наради з окремими головами місцевих рад, яка відбулася сьогодні у приміщенні районної державної адміністрації.

Детально проаналізував процеси утворення об’єднаних територіальних громад в області Анатолій Пархом’юк – директор Волинського центру розвитку місцевого самоврядування. Він зауважив, що в нашому районі процес об’єднання відбувається не надто активно. Зокрема цьогоріч утворюється лише дві перших громади – Цуманська та Жидичинська.

Dokladnishe

Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

20.10.2017

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині. «Гроші йтимуть за пацієнтом» – людина звертається в медичний заклад, до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.

Dokladnishe

Пенсіонерам – достойна пенсія!

20.10.2017

В Україні стартувала запроваджена урядом і парламентом пенсійна реформа. Як результат, підвищені пенсії українці отримали вже у жовтні поточного року. Зокрема, за даними експертів, в результаті осучаснення або перерахунку пенсії з урахуванням показника середньої зарплати за три останні роки, розмір мінімальної пенсії в Україні зріс на 11% – до 1452 гривень.

Dokladnishe

Недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні – Президент

20.10.2017

Президент Петро Порошенко заявляє, що недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні. Глава держави очікує, що вже на наступній сесії Верховна Рада підтримає трьомастами голосами відповідні зміни до Конституції України для остаточного й безповоротного вирішення цієї проблеми.

«Як і обіцяли, недоторканність в Україні буде ліквідована. Минулого року необмеженого імунітету ми позбавили суддів», - зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Dokladnishe

Сторінки