У районному краєзнавчому музеї відбувся семінар для вчителів історії на тему: геноцид ромів у роки Другої світової війни

16.02.2018

Геноцид ромів Волині у роки Другої світової війни; проблеми дослідження та подолання стереотипів у процесі викладання історії у загальноосвітній школі – тема семінару, який відбувся сьогодні у районному краєзнавчому музеї.

Захід був організований для вчителів історії загальноосвітніх шкіл району.

Учасників семінару привітав голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук.

Dokladnishe

Ми завжди пам’ятатимемо подвиг вчителя Маркіяна Бурака, - Микола Грибук, начальник відділу освіти РДА

16.02.2018

20 років тому ціною власного життя учитель фізкультури Муравищенської ЗОШ І-ІІ ст.  Маркіян Бурак врятував на водоймі трьох учнів. Подвиг педагога пам’ятають у Ківерцівському районі.

Події 16 лютого 1998 року в школі села Муравище Ківерцівського району закарбовані у пам’яті назавжди.

Dokladnishe

Засідання оргкомітету до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

16.02.2018

15 лютого 2017 року відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Ківерцівщині Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Засідання організаційного комітету провів перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, також до нього долучився  і голова РДА Валерій Ткачук.

Dokladnishe

Жителів району запрошують на контрактну службу в ЗСУ

16.02.2018

На виконання заходів з комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом в  районні активізовано агітаційну роботу по відбору громадян України для проходження військової служби за контрактом в ЗСУ.

Dokladnishe

Прем’єр-міністр: Базовий економічний орієнтир роботи Уряду – 5-7% зростання ВВП

16.02.2018

Кабінет Міністрів України визначив базовим орієнтиром економічної політики зростання ВВП України на рівні 5-7%, а ключовими акцентами цього року – приватизацію нестратегічних державних активів і корпоратизацію стратегічно важливих держкомпаній. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з експертами-економістами. Як підкреслив Глава Уряду, подібні зустрічі невипадково стали традиційними. Саме під час таких дискусій можна визначити тактичні акценти розвитку держави та напрацювати стратегічні цілі роботи.

Dokladnishe

Глава Уряду представив Звіт роботи Кабінету Міністрів та основні завдання на 2018 рік

16.02.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідно до вимог законодавства представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік. Презентація відбулася в рамках засідання Уряду.

Dokladnishe

В Україні стартує безкоштовний онлайн-курс для бізнесу

16.02.2018

З 1 березня 2018 року в Україні стартує безкоштовний навчальний онлайн-курс з експорту до Європейського Союзу. Представлення ресурсу відбулося сьогодні, 15 лютого 2018 року, за участю Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, представників Мінагрополітики, проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» Association4U, розробників курсу та бізнес-асоціацій.

Dokladnishe

Публічний звіт голови Ківерцівської райдержадміністрації

15.02.2018

23 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Ківерцівської районної державної адміністрації Валерія Ткачука за підсумками роботи у 2017 році.

Голова райдержадміністрації звітуватиме перед громадськістю району.

Регламент заходу:

11:00 – 12:00 – презентація публічного звіту головою районної державної адміністрації Валерієм Ткачуком

12:00 – 12:30– запитання та відповіді.

Dokladnishe

Петро Порошенко: Нова європейська країна – головний пам’ятник Героям Небесної Сотні

15.02.2018

Україна та весь український народ безумовно мають пам’ятати подвиг Героїв Небесної Сотні, проте найкращою шаною для них буде побудова нової європейської України, переконаний Президент Петро Порошенко.

Dokladnishe

За результатами 2017 року переконлива перемога наших спортсменів принесла призові місця, - Марія Хазанюк, завідувач сектору молоді та спорту РДА

15.02.2018

Як ми уже повідомляли, серед районів та міст обласного  значення у першій групі за підсумками рейтингу 2017 року в обласних змаганнях Ківерцівський район посів 3 місце, а за підсумками обласної спартакіади  “Волинь спортивна-2017”  – 1 місце.      

За інформацією завідувача сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Марії Хазанюк, за право бути першими в області змагалися спортсмени з таких видів спорту – боксу, важкої атлетики, дзюдо, легкої атлетики, тенісу настільного, футболу (окремо дівчата та окремо юнаки), баскетболу та волейболу.

Dokladnishe

Сторінки