Триває робота над головним кошторисом області

11.12.2017

Завершення календарного року ознаменувало й фінальну стадію чергового фінансового року на Волині. Тож сьогодні, 11 грудня 2017 року, під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика обговорили підсумки виконання місцевих бюджетів області за 11 місяців 2017 року та першочергові завдання для його наповнення у грудні поточного року.

Dokladnishe

Завдання на наступний рік - довести показник середньої зарплати до 10 тис. грн, - Глава Уряду

11.12.2017

Одним з головних індикаторів економічного зростання та забезпечення добробуту людей стане збільшення мінімальної зарплати, а також доведення середньої зарплати за підсумками 2018 року до 10 тис. грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з регіональними ЗМІ.

Dokladnishe

Ставимо завдання до 2020 року ліквідувати черги в дитячі садки, - Глава Уряду

11.12.2017

Уряд ставить за мету ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки, і голови міських та обласних державних адміністрацій мають долучитися до вирішення цього питання. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з представниками регіональних ЗМІ.

«Я ставлю завдання до 2020 року ліквідувати черги до садочків. Це питання номер один – і я буду вимагати від міських голів, голів ОДА підтримати (це рішення). Українські діти не мають стояти у чергах», - сказав Володимир Гройсман. 

Dokladnishe

Бюджетна комісія райради розглянула проект змін до районного бюджету 2017

11.12.2017

11 грудня 2017 року відбулося засідання  постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій, у якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації. 

 Депутати розглянули проекти рішень:

Dokladnishe

Звітують фермери району

11.12.2017

Сьогодні, 11 грудня 2017 року, відбулася конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Ківерцівського району. У ньому взяли участь перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, начальник управління  інвестицій, інфраструктури агропромислового розвитку  райдержадміністрації Ірина Куцик, заступник голови обласної асоціації фермерів Олег Галасун.

Dokladnishe

Нарада з керівниками структурних підрозділів РДА гуманітарного напряму

11.12.2017

Заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич провела нараду за участю керівників структурних підрозділів, відділів та служб райдержадміністрації щодо розв’язання актуальних питань гуманітарної сфери району.

Dokladnishe

На оперативній нараді у голови РДА

11.12.2017

Ряд актуальних питань, що постійно перебувають на контролі районної влади, розглянуто на щотижневій оперативній нараді, яку в понеділок, 11 грудня 2017 року, провів голова райдержадміністрації Валерій Ткачук за участю голови районної ради Василя Хмілевського, заступників голови та керівника апарату РДА, начальника управління  інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації,  начальника відділу з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА.

Dokladnishe

Питання газифікації на Ківерцівщині: над чим працюють нині

11.12.2017

Питання газифікації у Ківерцівському районі, зокрема у населених пунктах Журавичівської сільської ради та пов’язаних із нею проблем відомі керівництву виконавчої гілки влади в районі.

За даними управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації відповідні договори для підведення газу до житлових будинків укладено із ТзОВ «Торговий дім «Професіонал» ще у 2008 році. 

Dokladnishe

Понад 23 тисячі гривень зібрали для хворої ківерчанки на благодійному концерті

11.12.2017

У неділю, 10 грудня 2017 року, в районному будинку культури ім. М.П.Ковальова  відбувся благодійний концерт під назвою «Допоможемо разом». Дійство провели з метою підтримки та збору коштів для важкохворої жительки м.Ківерці Ірини Царенюк (Ніколиної).    

Dokladnishe

10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини

10.12.2017

Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Процес формування прав людини пройшов довгий шлях свого розвитку, тісно пов'язаний з історією розвитку суспільства. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру.

Dokladnishe

Сторінки