Впевнений, що дітям буде приємно тут навчатися та гратися

09.07.2020

Таке переконання висловив Президент України Володимир Зеленський, оглянувши хід будівництва нового дитячого садка у селі Крупа Луцького району в рамках робочої поїздки на Волинь.

Насамперед голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко поінформував Президента України Володимира Зеленського про хід будівництва закладів соціальної інфраструктури, що здійснюються на Волині в рамках проекту «Велике будівництво».

Dokladnishe

Маємо показати народу України, що дороги в нашій державі будуються, – Володимир Зеленський

09.07.2020

Сьогодні, 9 липня, з робочим візитом на Волині перебуває Президент України Володимир Зеленський. В рамках робочої поїздки по області Глава держави оглянув хід ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест).

Зазначена дорога – одна з тих, які модернізуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Реалізація проекту дозволить значно покращити стан автодоріг, що проходять територією Волині.

Dokladnishe

У районній раді відбулося засідання бюджетної комісії

09.07.2020

Голова районної державної адміністрації Алла Гонтар взяла участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій, яке відбулося сьогодні.

Члени комісії опрацювали п’ятнадцять питань порядку денного. Зокрема, детально опрацьовані проекти рішень про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, звіти начальника відділу фінансів Олени Єгорушкіної про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року та про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за І квартал 2020 року.

Dokladnishe

Щодо епідемічної ситуації в Ківерцівському районі

09.07.2020

За оперативною інформацією Луцького міськміжрайонного відділу Державної установи «Волинський обласний лабараторний центр Міністерства охорони здоров’я України» станом на 09.07.2020р. в Ківерцівському районі зареєстровано 347 лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків COVID-19, в тому числі   10 летальних. Всього  одужавших – 256 осіб, продовжує хворіти 81 особа.  

За останню добу в районі виявлено 8 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19: смт. Олика – 3 випадки, м. Ківерці, с.Заброди, с.Грем’яче, с.Озеро, с.Прилуцьке  по одному випадку.

Dokladnishe

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація. 9 липня

09.07.2020

За останню добу на Волині зареєстровано 50 нових випадків захворювання на COVID-19: Луцьк - 18, Луцький район – 4, Ківерцівський район – 5, Камінь-Каширський район – 5, Ковельський район – 6, м.Нововолинськ – 2, Іваничівський район – 3, Рожищенський район – 3, Володимир-Волинський район – 1, Горохівський район – 1, Любомльський район – 1, Шацький район – 1. Одужало за добу 140 осіб, в тому числі 8 дітей та 12 медичних працівників.

Dokladnishe

У районній раді триває підготовка до засідання сесії

08.07.2020

Голова районної державної адміністрації Алла Гонтар взяла участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, яка відбулася сьогодні.

Dokladnishe

Співчуття з приводу смерті ветерана Другої світової війни Маслоша Івана Семеновича

08.07.2020

07 липня 2020 року на 96-му році життя перестало битися серце ветерана Другої світової війни, шанованої ківерчанами, хорошої та чуйної людини – Івана Семеновича Маслоша. 

Іван Семенович народився 10 жовтня 1924 р. в с.Чешин, Замостського повіту Люблінського воєводства. У роки Другої світової війни був артилеристом першого Українського фронту, захищав нашу землю від ворога. Приймав участь в боях на території Польщі та Німеччини. 19 квітня 1945 року при форсувані річки Нейсе був поранений.

Dokladnishe

Відбулося засідання комісії УСЗН

08.07.2020

08.07.2020 року проведено чергове засідання районної комісії з питань соціального захисту населення, призначення житлових субсидій, державних соціальних допомог жителям району та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Цисюка.

Розглянуто та призначено державну соціальну допомогу по двох справах, по одній справі відмовлено у призначенні допомоги, оскільки чоловік заявниці не працює, на обліку в РЦ зайнятості не перебуває, як підприємець не зареєстрований.

Dokladnishe

Щодо епідемічної ситуації в Ківерцівському районі станом на 8 липня 2020 року

08.07.2020

За інформацією Луцького міськміжрайонного відділу Державної установи «Волинський обласний лабараторний центр Міністерства охорони здоров’я України» станом на 08.07.2020р. в Ківерцівському районі зареєстровано 339 лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків COVID-19, в тому числі  10 летальних. Всього  одужавших – 238 осіб, продовжує хворіти 91 особа.  

За останню добу в районі виявлено 3 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19: м. Ківерці, с.Дачне, с.Звірів по одному випадку.

Dokladnishe

Проєкт «Велике будівництво» - масштабна розбудова якісної інфраструктури України. 

08.07.2020

Проєкт «Велике будівництво» - це спільна програма Президента України Володимира Зеленського та Кабінету Міністрів, яка передбачає  інфраструктурну модернізацію України. 

Основна задача проєкту - будівництво чи реконструкція 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитсадків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні.

Будівництво та реконструкція об’єктів засноване на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

Dokladnishe

Сторінки