Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

18.04.2016

Гідна зарплата від 7 000 гривень

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Dokladnishe

Відбулося чергове засідання колегії РДА

23.03.2017

Сьогодні, під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Ткачука відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли члени колегії, голова районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники ЗМІ.

Dokladnishe

На Волині проведуть профілактику несанкціонованій торгівлі підакцизними товарами

22.03.2017

Сьогодні, 22 березня 2017 року, відбулось четверте засідання комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів в області, за участі голів та заступників голів райдержадміністрацій виборчого округу № 23, куди входять Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський та Маневицький райони.

Dokladnishe

Голова РДА провів виїзний прийом громадян у с.Берестяни

22.03.2017

 

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук провів виїзний прийом громадян у Берестянській сільській раді.

Також участь у виїзному прийомі взяла начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Валентина Розум.

В ході прийому місцеві мешканці порушували питання призначення та перерахунку субсидій на житлово-комунальні послуги, надання матеріальної допомоги на лікування та інші.

На усі порушені питання громадянам надано роз’яснення і відповідні рекомендації.

 

Dokladnishe

Грають футбольні ветерани

21.03.2017

В Ківерцях в неділю на спортивному майданчику зі штучним покриттям відбулися відкриті змагання серед ветеранських футбольних команд. Крім ківерцівських команд “Ветерани 35 +” та “Ветерани 45 +” взяли участь ще 6 команд з інших районів та областей,  а саме,  луцькі “Політехніка” та “Пакко”, Рівненські “КАМАЗ-Агро” (Млинів) та “Маяк” (Сарни), “Володимирівка” Володимир-Волинського і “Волошки” Ковельського районів.

На жаль,  наші ветерани не посіли призових місць. Нагороди здобули “Пакко” (1 місце), “КАМАЗ-Агро” (2 місце)  і “Волошки” (3 місце).

Dokladnishe

Ківерцівський “Колос” – Абсолютний чемпіон

21.03.2017

Футбольна команда “Колос” стала Абсолютним чемпіоном  у другій лізі Чемпіонату Волині з футзалу сезону 2016-2017 років, який проходив у Луцькому Адреналін-Сіті. В 1/4 фіналу плей-офф команда виграла у ФК “Зимне” Володимир-Волинського району з рахунком 4:2, в 1/2 фіналу з Луцьким “Авангардом-040” 7:5 та 4:2. В фіналі з “Володимирівкою” Володимир-Волинського району в першому матчі 2:3 основного часу, по пенальті 2:1, в другому матчі 5:5 (основний час), по пенальті 3:2.

Dokladnishe

Відбувся міжнародний турнір по волейболу у м.Кобрин

21.03.2017

З метою розвитку Міжнародного співробітництва між Кобринським районом Брестської області Республіки Білорусь і Ківерцівським районом Волинської області України, 18 березня 2017 року Ківерцівська команда волейболістів на чолі з першим заступником голови Ківерцівської районної державної адміністрації  Ю.В. Таранчуком та головою Ківерцівської районної ради Г.В.Недопадом прийняли участь у турнірі по волейболу присвяченому пам`яті Н.К.Напрєєва, який відбувся у місті Кобрин.

Dokladnishe

Управління соціального захисту населення Ківерцівської районної державної адміністрації інформує!

20.03.2017

У сучасних ринкових умовах стає необхідним підтримка самозайнятості населення, підприємців малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати працюючих. Головним напрямком роботи по легалізації тіньової зайнятості вважаємо інформаційно-роз’яснювальну роботу. З початку року було надано 58  консультацій підприємцям району щодо реєстрації та оплати праці найманим працівникам, які відображенні в журналі звернень громадян.

Dokladnishe

Популізм та діяльність політиків за принципом «чим гірше, тим краще» - не менша загроза для України ніж російська агресія – Президент

20.03.2017

Президент Петро Порошенко зазначає, що в державі створено передумови для розвитку економіки, початку відновлення, зростання рівня життя людей. Однак, такий шлях розвитку країни не всіх влаштовує як за межами України, так і всередині, і значна частина українського політикуму продовжує керуватися принципом «чим гірше, тим краще», зазначає Глава держави.

Dokladnishe

Сторінки