ТзОВ «Фелікс АГРО» першим у районі завершило збирання зернових культур

16.08.2018

Незважаючи на несприятливі погодні умови, що склалися в липні 2018 року, хлібороби Ківерцівщини завершують збір зерна нового врожаю. Поряд із збиральними роботами агроформування району займаються підготовкою ґрунту під посів озимих культур урожаю наступного року. Сільгосппідприємства району вже розпочали посів озимого ріпаку.

Dokladnishe

Запрошуємо краян на заходи з нагоди Дня прапора та Дня незалежності України

16.08.2018

Заходи з нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України (м. Ківерці)

23 серпня

09.00 год. – урочиста церемонія підняття Державного Прапора України (біля приміщення районної державної адміністрації);

10.00 год. – мистецький проект «Духовна велич краю» (біля пам’ятника Т.Г.Шевченку):

- другий фестиваль дзвонарного мистецтва “Ківерцівський передзвін – 2018” ;

Dokladnishe

Голова РДА взяв участь у зустрічі обласних депутатів з лісівниками району

16.08.2018

14 серпня  2018 року відбулася зустріч колективів державних підприємств «Ківерцівське ЛГ» та «Цуманське ЛГ» з депутатами обласної ради. Причини, які спонукали працівників лісгоспів ініціювати такі збори, – останні кричущі події на рівні держави.

Перед лісівниками постали виклики, що несуть реальні загрози для майбутнього всієї галузі. Вони створені штучно та спричинені політично. На питанні лісу нині спекулюють псевдоекологи, окремі громадські активісти та представники політичних сил.

Dokladnishe

Заплановано заходи з нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

15.08.2018

14 серпня 2018 року у Ківерцівській РДА відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до проведення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України під керівництвом голови РДА Валерія Ткачука та його заступника Яни Церкевич. 
В ході засідання було обговорено план проведення урочистостей щодо відзначення цих державних свят. 

Заходи з нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України (м. Ківерці)

23 серпня

Dokladnishe

Працює телефон довіри

15.08.2018

Повідомляємо, що в управлінні інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації функціонує “Телефон довіри”.

Графік роботи з 08.00 до 17.00 години щоденно, крім вихідних та святкових днів, за номером: 2-14-76.

Dokladnishe

Комісія з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

15.08.2018

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Яни Церкевич відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Dokladnishe

У Волинській облдержадміністрації обговорили умови подання проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок ДФРР у 2019 році

14.08.2018

В області розпочали роботу над відбором проектів, які реалізують за кошти ДФРР у 2019 році. Так, сьогодні, 13 серпня 2018 року, під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм обговорили основні зміни до постанови КМУ, яка регламентує порядок проведення цього конкурсного відбору. Зокрема, стало відомо, що затвердили межі кошторисної вартості проектів – 5 млн грн для проектів будівництва, та 1 млн грн для інших.

Dokladnishe

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

14.08.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

Dokladnishe

Шкільну форму та вишиванки отримали діти ківерцівських учасників АТО

07.08.2018

309 класичних костюмів для хлопчиків та 226 вишиванок для дівчаток отримали діти загиблих волинських атовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО. Саме таку благодійну акцію організували на Волині за підтримки облдержадміністрації та місцевих підприємств. Швейне підприємство «Фабрика моди «Лілус» запропонувала для хлопчиків костюми, а приватне акціонерне товариство «Едельвіка» - вишиванки для дівчаток.

Dokladnishe

До відома представників бізнесу!

07.08.2018

Відповідно до листа Української асоціації Шовкового шляху SilkLink повідомляємо, що 16 листопада 2018 року у місті Києві відбудеться ІІІ Український форум Шовкового шляху.

У рамках заходу заплановано проведення Інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, а також галузевих панельних сесій (динаміка успішного українсько-китайського співробітництва, розвиток альтернативної енергетики, інвестиції, ІТ та інновації).

Dokladnishe

Сторінки