Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

18.04.2016

Гідна зарплата від 7 000 гривень

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Dokladnishe

Мінсоцполітики посилює роботу з протидії торгівлі людьми

28.04.2017

У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Складна економічна ситуація в країні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють розвитку цього явища.

Dokladnishe

Відбувся заключний концерт “Дитинства веселковий світ”

27.04.2017

27 квітня у приміщені районного будинку культури ім.М.П.Ковальова урочисто відбувся заключний концерт учнівської та вчительської художньої самодіяльності шкіл та позашкільних закладів Ківерцівського району “Дитинства веселковий світ”. Метою даного заходу був розвиток і підтримка обдарованих дітей у шкільних і позашкільних закладах, активізація художньо – естетичного розвитку педагогічних колективів.

Dokladnishe

Калина як символ України

27.04.2017

Колектив управління казначейства у Ківерцівському районі долучився до Всеукраїнської казначейської акції з висаджування  куща калини з нагоди 22 - ї  річниці створення Казначейства України та підкреслення патріотичних та миролюбивих прагнень казначеїв України.

Dokladnishe

Відбувся семінар-навчання для опікунів, піклувальників та прийомних батьків Ківерцівського району

27.04.2017

Сьогодні, 27 квітня, у приміщенні райдержадміністрації відбувся семінар - навчання для опікунів, піклувальників та прийомних батьків Ківерцівського району, на якому були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, заступник начальника Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області Микола Цисюк, завідувач Ківерцівського сектору обслуговування громадян Рожищенського об’єднаного    управління Пенсійного Фонду України Ігор Степанов, начальник Ківерцівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Нікітюк,  районний педіатр Людмила Хомік, психол

Dokladnishe

Чергова перемога дзюдоїстів

27.04.2017

В Луцьку відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2017”, в якому взяли участь збірні команди районів та міст області, близько 150 учасників.

Dokladnishe

Відбулися заходи присвячені 31-ій річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції

26.04.2017

Сьогодні в районі відбулися заходи з нагоди 31 –ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

З метою вшанування подвигу ліквідаторів під час аварії на ЧАЕС у міському парку, біля пам'яника загиблим від наслідків Чорнобильської катастрофи, зібралися керівництво району, міста, керівник районної добровільної організації «Союз Чорнобиль», ліквідатори, вдови, представники місцевих засобів масової інформації, працівники підприємств, організацій, установ, жителі міста. Вони поклали до підніжжя пам'ятника квіти та вшанували пам'ять про жетрв аварії хвилиною мовчання. 

Dokladnishe

Шановні співвітчизники!

26.04.2017

Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.

Dokladnishe

На Волині видано уже 12 тисяч рецептів у рамках програми «Доступні ліки»

25.04.2017

Нещодавно стартувала державна програма «Доступні ліки», яка дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Відтак про перші результати реалізації урядової програми в області розповів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк під час оперативної наради у голови облдержадміністрації, сьогодні, 24 квітня 2017 року.

Dokladnishe

Комісія з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

25.04.2017

25 квітня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Dokladnishe

Сторінки