Запланували низку заходів з відзначення в районі “червневих” свят

18.06.2018

Сьогодні, 18 червня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, провів засідання організаційного комітету, у якому взяли участь представники районної та міської рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники позашкільних установ міста, директори закладів культури.

В ході засідання обговорено пропозиції та намічено низку заходів з відзначення в районі Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня молоді, 22-ї річниці  Конституції України.

Dokladnishe

Професійне свято відзначають медичні працівники

15.06.2018

Традиційно в третю неділю червня в Україні вшановують людей, які присвятили себе благородній справі збереження життя і здоров’я людей. День медичного працівника давно вийшов за межі суто професійного свята, адже в світі немає жодної людини, яка хоча б раз у житті не зверталася за допомогою до лікарів. І саме цього дня працівники сфери охорони здоров’я по-особливому відчувають свою необхідність і значущість, пишаються своєю професією, своїми успіхами й досягненнями.

Dokladnishe

Фермерів району привітали з професійним святом

15.06.2018

Щорічно 19 червня у день прийняття Закону України “Про фермерське господарство” українські фермери відзначають своє професійне свято – День фермера.  У Ківерцівському районі активно працює 18 фермерських господарств, які вирощують зернові та технічні культури, овочі та ягоди, сільськогосподарських тварин. Сьогодні, 15 червня 2018 року, керівники цих господарств зібралися у  районній державній адміністрації щоб відзначити своє професійне свято.

Dokladnishe

Привітання голови Ківерцівської районної державної адміністрації Валерія Ткачука з Днем медичного працівника

15.06.2018

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти!

Усі працівники та ветерани системи охорони здоров’я Ківерцівщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Dokladnishe

Працюємо над утворенням Тростянецької ОТГ

14.06.2018

Кожен мешканець села чи міста має право на сучасну медицину й освіту, доступні та якісні адміністративні, комунальні, соціальні послуги, гарні дороги, чисті й освітлені вулиці. Але люди можуть впливати на якість цих послуг лише тоді, коли відповідальні за їх надання знаходяться близько. Найближчою до людей владою є органи місцевого самоврядування: сільські, селищні міські ради та їхні виконкоми. Отже саме вони повинні мати широкі повноваження і достатньо коштів, щоб бути спроможними вирішувати усі місцеві питання і нести за це відповідальність.

Dokladnishe

87% дітей до року вакциновані від кору, - в ОДА доповіли про стан епідеміологічної ситуації в області

14.06.2018

Чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося у режимі відео-селектору з районними адміністраціями сьогодні, 14 червня 2018 року.  Члени комісії доповіли про стан епідеміологічної ситуації в області та вжиття дієвих заходів із зниження рівня захворюваності на інфекційні хвороби (в тому числі захворюваності на кір), стан техногенної і пожежної безпеки, створення безпечних умов перебування, охорони життя і здоров’я дітей в дитячих закладах, закладах відпочинку та оздоровлення.

Dokladnishe

Фахівці управління соціального захисту приймали заяви на субсидію за місцем проживання громадян

14.06.2018

Як відомо, в Україні з 1 травня 2018 року вступив в дію новий порядок призначення житлової субсидії, який регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329. З метою роз’яснення нововведень, а також прийому документів від жителів сільських населених пунктів району, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації організовано виїзди у сільські, селищні ради.

Dokladnishe

Уряд ухвалив розподіл коштів на первинну медичну допомогу в третьому кварталі 2018 року

14.06.2018

13 червня Кабінет Міністрів забезпечив фінансування закладів первинної допомоги, які не уклали договори з Національною службою здоров’я, в третьому кварталі 2018 року за механізмом медичної субвенції. 149 комунальних закладів охорони здоров’я, які на початку червня уклали договори з НСЗУ, з липня будуть отримувати кошти за програмою капітаційних виплат.

Dokladnishe

Мінюст запустив серію інформаційно-навчальних роликів “Знай своє право на землю”

13.06.2018

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи - розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

Dokladnishe

Мамам-героїням вручили державні нагороди

13.06.2018

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину – не просто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей. У Ківерцівському районі таких жінок понад 900, причому близько 40 відсотків із них – мами, які народили та виховали десять і більше дітей.

Сьогодні, 13 червня, в приміщенні районної державної адміністрації голова облдержадміністрації Олександр Савченко, спільно із головою райдержадміністрації Валерієм Ткачуком, вручили державні нагороди ще  25 жителькам району.

Dokladnishe

Сторінки