В РДА відбулась робоча зустріч

06.12.2019

З  метою  ефективного використання  полів фільтрації,  визначення  технічного  стану та  проведення  необхідних  заходів  для забезпечення  їх належного  функціонування  5  грудня 2019 року  відбулося  засідання  робочої  групи  з  проведення  інвентаризації  полів  фільтрації. Робоча  зустріч  відбулась під головуванням  першого заступника  голови  райдержадміністрації  Юліана Таранчука.

Dokladnishe

Привітання в. о. голови райдержадміністрації Юліана Таранчука з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування

06.12.2019

Шановні працівники місцевого самоврядування та депутати рад усіх рівнів! Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування! Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії.

Dokladnishe

Вітання в.о. голови РДА Юліана Таранчука з нагоди Дня збройних сил України

06.12.2019

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил, військовозобов’язані! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави . Саме на Вас лежить виконання надзвичайно відповідальної місії — захист рубежів нашої країни, її національних інтересів, конституційних інтересів, забезпечення безпеки всіх громадян України. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

Dokladnishe

Олексій Гончарук: Країні потрібні нові робочі місця та успішні підприємці!

05.12.2019

З 1 лютого 2020 року, в Україні стартує потужна програма підтримки мікро- та макробізнесу. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського Уряд готує до старту потужний інструмент – програму з підтримки мікро- та малого підприємництва.  Її суть дуже проста – стимулювати появу нових підприємців та заохотити повертатись наших заробітчан додому й відкривати бізнес тут.

Перший етап – доступне кредитування. Обсяг кредиту – 1,5 млн грн на 5 років:

Dokladnishe

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

05.12.2019

Діти - це найдорожче у житті багатьох люблячих батьків. Поки вони підростають і формують свій світогляд для дорослого, усвідомленого життя, турботливі батьки  забезпечують їм належне виховання і захист від зовнішніх загроз.

Однак з незапам'ятних часів існує явище неповнолітньої злочинності, яке залишається актуальною проблемою і сьогодення.

Багато причини можуть негативно вплинути на неповнолітнього, що приведуть його до відчаю та вчинення злочину.

Dokladnishe

Майже тисячу гектарів волинської землі отримали у 2019 році учасники бойових дій

05.12.2019

У головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області протягом 2019 року надали у власність учасникам АТО/ООС 559 земельних ділянок площею  903,2 га. Найбільше - для ведення особистого селянського господарства – 471 наділ (893,5 га). Також волинські захисники отримали  87 ділянок для ведення садівництва (9,4 га) та для 1 – для  індивідуального дачного будівництва (0,1 га).

Dokladnishe

Волиняни урочисто відзначили 80-ти річчя утворення області

05.12.2019

Сьогодні Волинській області виповнюється 80 років від дня утворення. Аби відзначити на гідному рівні такий поважний ювілей у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка зібралася велика волинська родина – представники влади, громадськості, депутатський корпус усіх рівнів, делегації районів та міст.

Dokladnishe

Президент зустрівся з представниками церков і релігійних організацій України

05.12.2019

Президент Володимир Зеленський напередодні саміту у Нормандському форматі зустрівся з представниками церков і релігійних організацій України.

Глава держави подякував за спільне звернення ієрархів до мешканців тимчасово окупованих територій, а також за роботу, яку проводять святі отці для українців. У зв’язку з переговорами лідерів країн Нормандського формату Президент закликав підтримати мирні ініціативи української сторони.

Dokladnishe

Привітання в. о. голови РДА Юліана Таранчука з нагоди Дня працівників статистики

05.12.2019

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Ваша праця є надзвичайно потрібною і актуальною для аналізу і прийняття рішень у різних сферах діяльності на всіх рівнях державного управління.

Щоденна наполеглива праця працівників статистики у районі дає змогу оперативно і дієво впливати на окремі проблемні питання, розробляти прогнозні показники соціально – економічного розвитку району.

Dokladnishe

Привітання в.о. голови РДА Юліана Таранчука з нагоди Міжнародного Дня волонтера

05.12.2019

Шановні волонтери! 5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу. Цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

Сьогодні волонтерство тісно увійшло в наше повсякденне життя і є важливою складовою громадянського суспільства. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду.

Dokladnishe

Сторінки