Звернення жителів області до Президента України Віктора Януковича на постійному контролі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

20.03.2013

В рамках проекту «Діалог з країною» до Глави держави звернулося 76 волинян...

Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування Волині тримають на контролі вирішення питань, з якими жителі області звернулися до Президента України Віктора Януковича в рамках проекту «Діалог з країною».

Загалом надійшло 76 звернень від мешканців регіону.  Найбільше питань порушено у сферах соціального захисту, сільського господарства, охорони здоров’я, комунального господарства, розвитку інфраструктури.

Переважно за допомогою до Віктора Януковича зверталися громадяни найменш захищених категорій: пенсіонери, ветерани, багатодітні батьки, учасники та інваліди Великої Вітчизняної війни.

За усіма питаннями надані роз’яснення, в окремих випадках звернення оперативно вирішувались. Декілька запитів ще перебувають на додатковому контролі.

Зокрема, в ході телепроекту, мешканець Турійщини попросив відремонтувати дорогу у     с. Тупали. У ході розгляду звернення органами влади на місцях було встановлено, що цьогоріч за рахунок коштів обласного бюджету заплановано відремонтувати вул. Високу  у цьому населеному пункті. На ці потреби передбачено 95 тис. грн.

Жителька с. Скиби Любомльського  району звернулася щодо надання соціальної допомоги як малозабезпеченій родині. У відповідь на це рішенням відповідних органів сім’ї призначено державну соціальну допомогу як малозабезпеченій. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю