Звернення голови райдержадміністрації з приводу погіршення епідемічної ситуації в районі

15.10.2020

Шановні жителі Ківерцівщини!

З великим занепокоєнням змушена повідомити, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 в районі погіршується. Якщо раніше фіксували одиничні випадки хвороби, то нині їх – десятки щоденно. На превеликий жаль, збільшується й кількість летальних випадків.

Лише від свідомості кожного з нас залежить як буде розвиватися ситуація далі, чи зможемо ми зупинити поширення вірусу.

На засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято низку рішень спрямованих на стабілізацію ситуації. Зокрема:

- школам, що функціонують на території району рекомендовано передбачити канікули з 19 до 30 жовтня включно;

- заборонено проведення масових заходів;

- запроваджено на території району «карантин вихідного дня». Прошу усіх максимально обмежити своє пересування в громадських місцях, особливо у вихідні дні. Проводьте свій час в родині, утримайтеся від поїздок, екскурсій, відвідування інших місць відпочинку;

- закладам, де розміщуються виборчі дільниці, провести повну дезінфекцію приміщень до та після проведення місцевих виборів, а також забезпечити виконання вимог, встановлених Кабінетом Міністрів щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19;

- заборонено обслуговувати покупців без захисних масок у закладах торгівлі та інших закладах, перевезення пасажирів без індивідуальних засобів захисту у громадському транспорті.

Правоохоронні органи посилять контроль за дотриманням карантинних заходів в публічних місцях, за виконанням умов перебування на самоізоляції людей з підозрою, підтвердженим діагнозом COVID-19, а також членів їх сімей.

Вкотре закликаю всіх – не забуваймо одягати маски в публічних місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції! При перших симптомах грипу та ГРВІ звертайтеся до свого сімейного лікаря. Частіше та ретельніше мийте руки і бережіть себе та оточуючих!

Пам’ятайте – лише своєю свідомістю, відповідальністю, дотриманням елементарних правил гігієни в умовах карантину ми зможемо подолати хворобу, вберегти себе, своїх рідних та близьких.

Будьте здоровими та відповідальними!

 

З повагою, голова райдержадміністрації                                 Алла Гонтар

_