Змагалися майбутні захисники України

09.10.2018

До Дня Захисника Вітчизни України, з метою підвищення рівня підготовки молоді до військової служби у Збройних силах України,  популяризації стрілецького спорту серед учнівської молоді  та  визначення кращих стрільців в особисто-командній першості серед груп членів ГО «ТСО України» ЗОШ I-IIIст. Ківерцівського району, за підтримки голови Ківерцівської районної організації ГО «ТСО України» Захарчука С.Д., військового комісара Ківерцівського районного військового комісаріату підполковника Матюка В.В.,  04 жовтня 2018 року в приміщенні спортзалу НВК «ЗОШ I ст.- Ківерцівська районна гімназія» відбулись змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки та заняття з вогневої підготовки (неповне розкладання та складання АК – 74, ПМ).

У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата 10-11 класів з 18-ти навчальних закладів району.

За підсумковими результатами протоколів змагань, суддівською колегією визначені переможці та призери  в особистій і командній першості:

І місце – Яковлюк Ілля (ЗОШ І-ІIІ ст. с. Жидичин);

ІІ місце – Бобир Роман (ЗОШ І-ІІI ст. смт Олика);

ІІІ місце – Бедикайло Христина (ЗОШ І-ІІI ст. с. Дідичі).

I місце – команда ЗОШ І-ІІI ст. смт Олика;

II місце – команда ЗОШ І-ІІI ст. с. Сильне;

III місце – команда ЗОШ І-ІІI ст. № 3 м. Ківерці.

Переможці в особистій першості нагороджені грамотами і грошовими винагородами Ківерцівської районної організації ГО «ТСО України». Переможці і призери в командній першості нагороджені грамотами відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації.

Відділ освіти райдержадміністрації