Заступник голови РДА провела виїзний прийом громадян у Сильненській раді

31.01.2018

Питання землі, ремонту шкіл, ДНЗ, доріг... доводилося вирішувати заступнику голови РДА Яні Церкевич під час прийому громадян в Сильненькій сільській раді. На зазначений час,  30 січня 2018 року, до сільської ради люди прийшли  із  сподіванням на позитивне вирішення проблем.

- У когось земельні питання, інші клопоталися від громади про виділення коштів на ремонт дошкільних закладів, шкіл в селах Сильне і Городище (потрібно замінювати покрівлю, підлогу, котел), на поліпшення матеріального забезпечення їдальні, придбання посуду. Сільський голова Олександр Ходорчук тримає усі проблемні питання на контролі. Сільська рада допомагає закладам культури, освіти та медицини, які знаходяться на її території. Ми у цьому році плануємо відремонтувати дорогу Клубочин-Сильне-Городище. Це дорога місцевого значення загального користування, виконання робіт заплановане у 2018 році за рахунок коштів Державного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, - розповідає Яна Церкевич.

У виїзному прийомі брали участь спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Ківерцівського відділення Луцької об’єднаної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби України у Волинській області.

Також цього дня заступник голови РДА Яна Церкевич ознайомилася з роботою закладів соціальної сфери, які функціонують на території сіл Сильне та с. Городище, зокрема відвідала  клуб-бібліотеку, фельдшерсько-акушерський пункт, ЗОШ. Яна Володимирівна поспілкувалася з керівниками та працівниками даних закладів, вивчила основні проблемні питання на місці.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики