Заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець провела виїзний прийом громадян у Ківерцівському районі

01.11.2017

Сьогодні із робочим візитом у районі побувала заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець.

Для оперативного вирішення проблем жителів Ківерцівщини Світлана Євтихіївна за «круглим столом» зустрілась з головою райдержадміністрації Валерієм Ткачуком, його заступниками Юліаном Таранчуком та Яною Церкевич, головою районної ради Василем Хмілевським, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентиною Розум, начальником відділу освіти райдержадміністрації Миколою Грибуком, начальником служби у справах дітей Наталією Скубій, генеральним директором КЗ «Ківерцівське ТМО» Михайлом Слижуком, директором ЦДЮТ Лесею Кулібою, директором РЦСССДМ Оксаною Нікітюк, директором ЦБС Любов Михальчук, директором ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Ківерці Наталією Беньковською.

Світлана Євтихіївна першочергово звернулась до працівників соціальної сфери. Привітавши їх з наступаючим професійним святом, керівник наголосила: «Особливу увагу необхідно приділяти питанням реабілітації, санаторно-курортного лікування ветеранів – учасників АТО. Ці питання  перебувають на постійному контролі в обласної влади. Відповіді на звернення громадян давати конкретні, а не загальними фразами».

Керівники району у своїх зверненнях до заступника голови ОДА Світлани Мишковець просили сприяння у будівництві школи в селі Башлики Ківерцівського району. Це на сьогоднішній день досить перспективне село, де проживає  понад 100 багатодітних сімей. Кількість дітей шкільного віку – 272, а дошкільного віку підростає ще майже 250. Школярі навчаються у пристосованому приміщенні старого клубу. Під  класи переобладнано вестибюлі та інші допоміжні кімнати. Через брак класних кімнат діти навчаються у дві зміни. У закладі не має ні їдальні, ні спортивного залу. Проект земельної ділянки під будівництво нової школи виготовили ще у 2013 році. Попередня вартість будівництва сучасної школи на 450 дітей складатиме не менше 93 млн грн.

Світлана Мишковець запевнила присутніх, що на 2018 рік башликівську школу почнуть будувати. А кошти спрямують з державного та місцевих бюджетів.

«Ківерцівський район отримає 4 нові шкільні автобуси замість відданих в АТО. 10% вартості яких сплатить районний бюджет,» - розповіла заступник голови ОДА.

На зустрічі також йшлося  про першочергові завдання закладів соціально-культурної сфери в умовах реформування,  забезпечення сталого функціонування навчальних та медичних закладів району в ОТГ,  ремонт доріг, капітальний ремонт пологового відділення та рентген кабінету районної лікарні, соціальну підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

«Починати треба з себе та з вчителів, діти у нас прогресивні. З'явилися ОТГ, опорні школи. На місцевому рівні ОТГ управлятиме позашкіллям, дошкіллям, початковою та базовою освітою. Коли ми говоримо про профілізацію освіти, то ліцензування на профільну школу старших класів буде давати область. Скоріш за все це буде рівень профосвіти.  У всьому є свої плюси і мінуси. Жити в часи реформування тяжко, але переконана, що всі зміни на краще. Робити свою справу як належить і ніякої політики – і все буде добре,» - наголосила посадовець.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики