Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України

10.08.2017

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.  Сьогодні у райдержадміністрації відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провели голова райдержадміністрації Валерій Ткачук та заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич.

Під час засідання обговорили організацію проведення Дня Державного Прапора та урочистих заходів до Дня Незалежності. 24 серпня планується провести молебень за незалежність в усіх церквах району.

У міському парку в цей день, буде проведено урочистості, нагородження, святковий концерт, спортивні та розважальні заходи, ігри і конкурси для дітей, виставки, майстер-класи.

“Гостинну вулицю” представлять художні колективи сільських, селищних рад району. Дійство розпочнеться о 13 годині.

На засіданні були обговорені питання, що стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель. Акцентовано увагу на широкому використанні державної символіки під час відзначення державного свята.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики