Засідання комісії

06.02.2013

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації №160 від 4 квітня 2012 року в районі створена і постійно діє міжвідомча комісія з розгляду питань розрахунків за спожиті енергоносії, відключення споживачів від мереж центрального опалення та розгляду звернень громадян, їх об’єднань та суб’єктів господарювання щодо надання послуг енергопостачальними та газопостачальними підприємствами району.

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич провів засідання вищеназваної комісії, на якому розглянули питання розрахунків за спожиті енергоносії.

На засідання були запрошені представники підприємств та установ-боржників різних форм власності, серед яких Ківерцівський ВУЖКГ, Цуманський ВУЖКГ, Цуманська виправна колонія №84, Пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства с. Журавичі, школа-інтернат с.Липляни, Волинська обласна психіатрична лікарня смт. Олика, районний архів, а також управління фінансів, управління державної казначейської служби району.

Було обговорено шляхи вирішення проблемного питання та зобов’язано керівників підприємств-боржників до кінця лютого 2013 року погасити заборгованість.

 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю