Засідання комісії з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення

11.07.2018

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука відбулось засідання комісії з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення за участю землевпорядників селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

Начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ірина Куцик поінформувала, що на виконання п.4 розпорядження голови Волинської обласної  державної адміністрації від 28.04.2017 року № 222 «Про проведення інвентаризації  земель  та оцінки ефективності їх використання» інвентаризація земель у Ківерцівському районі проведена. З метою перевірки поданої інформації сільськими ( селищною), міською радами затверджено графік роботи районної комісії з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

 -  Інвентаризації земель сільськогосподарського призначення є досить важливою. Адже це передусім попередження використання земель без правовстановлюючих документів, не за призначенням та не ефективним використанням землі. Також це значна частка надходжень до бюджету. – зазначив Юліан Таранчук.

В ході засідання поінформовано та визначено першочергові завдання комісії, а саме:

- виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням;

- виявлення земельних ділянок, які використовуються без оформлення відповідних прав на землю та їх обмежень, або права користування якими не встановлено та не здійснено державну реєстрацію;

- виявлення резервів збільшення надходжень від плати за землю до місцевих бюджетів.

- виявлення інвестиційно-привабливих земельних ділянок, які можуть бути виставлені на земельні торги для реалізації інвестиційних проектів.

Також обговорено з головами місцевих рад проблемні питання.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики