З нагоди Дня Конституції України вручено відзнаки райдержадміністрації та районної ради

26.06.2020

Напередодні державного свята – Дня Конституції України, керівники району вручили нагороди представникам трудових колективів району.

Вітаючи нагороджених голова районної державної адміністрації  Алла Гонтар зазначила, що наша Конституція, у порівнянні з основними законами інших держав, найгуманніша щодо захисту прав людини. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі. Обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її положень. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України та зробити своє життя кращим.

Почесною грамотою Ківерцівської районної ради та Ківерцівської  районної державної адміністрації за зразкове  виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції нагороджені:

- Сачанюк Аліна Миколаївна – провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості;

- Хмілевська Інна Олександрівна – секретар судового засідання апарату суду Ківерцівського районного суду.

Подяку голови Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації за вагомий внесок у справу виховання, соціального захисту та підтримки дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, активну громадську позицію та з нагоди Дня Конституції  оголошено колективу ПЗ «Дитячий будинок «Дім затишку» с.Дерно (директор Мельник Олександр Іванович).

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації