Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

14.02.2020

15 лютого в Україні відзначатиметься День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Чехословаччина, Югославія, Ангола, Лівія, Корея, В’єтнам – далеко не повний перелік країн, в яких обірвалося не одне життя наших солдат. Але за всіма трагічними  показниками  цей  список  очолює – Афганістан. Понад 30 років відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, відправлених в чужу країну, де на них чекала чужа війна.

Понад сто жителів Ківерцівського району взяли участь у війні в Афганістані. Один з них, Олег Денисюк, не повернувся до рідної домівки.

У переддень пам’ятної дати, щоб вшанувати мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, з глибоким сумом згадати тих, хто загинув у тій війні, у районному центрі відбувся тематичний захід. 

До пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що у міському парку, учасники бойових дій на території інших держав та представники влади поклали квіти.

Панахиду за загиблими під час воєнних дій та померлими на рідній землі відслужив клірик Свято-Покровського собору ПЦУ м. Ківерці Юрій Трокун. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків.

Звертаючись до учасників заходу в.о. голови райдержадміністрації Юліан Таранчук  зауважив, що воїни-афганці є прикладом мужності та відваги, і саме на їх прикладі формувалося нове покоління громадян, які нині боронять від ворога східні кордони нашої держави. Він подякував воїнам за їхній неоціненний внесок у захист життя людей та досягнення миру, єдності і консолідації суспільства, побажав усім здоров’я і сили духу, добра у родинах та миру для всіх нас.

До учасників заходу зі словами вдячності також звернулися голова районної спілки ветеранів Афганістану В’ячеслав Гордіюк та міський голова Володимир Жгутов.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації