Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

14.02.2017

Сьогодні, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  28-ї річниці виведення військ з Афганістану вшанували воїнів-інтернаціоналістів.

Представники влади спільно з воїнами-інтернаціоналістами району поклали  квіти  до підніжжя пам’ятника, що у міському парку та запалили скорботні лампадки.

Настоятель Свято-Покровського храму села Озеро, отець Михайло Журомський відслужив панахиду за загиблими земляками та воїнами-афганцями, які померли від ран і хвороб уже на своїй землі.

Захід продовжився у теплій атмосфері. Слова подяки присутнім воїнам-інтернаціоналістам висловили перший  заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, голова районної ради Григорій Недопад секретар міської ради Оксана Баранович та голова районної спілки ветеранів Афганістану В’ячеслав Гордіюк. Вони вручили воїнам-афганцям почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації,  міської ради.

З концертними номерами перед присутніми виступили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Усім, хто пройшов через горнило жорстокої війни, бажали міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя.

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики