Вшанували працівників органів місцевого самоврядування району

07.12.2017

7 грудня 2017 року Україна відзначає День місцевого самоврядування. Це свято людей, котрі трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві - голів та депутатів рад різних рівнів, обєднаних територіальних громад, працівників виконавчих апаратів місцевих рад. Свято тих, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя і демократії.

З нагоди свята у Ківерцівському районному будинку культури ім. Михайла Ковальова  відбувся урочистий захід.

Голова районної ради Василь Хмілевський привітав учасників заходу. В доповіді керівник підсумував діяльність районної ради сьомого скликання, подякував за співпрацю районній державній адміністрації, депутатам та місцевим радам району.

 - Нині в державі відбувається ряд реформ. Чи не основною з них є децентралізація. Об'єднані територіальні громади отримують значно більші повноваження та можливості, а отже стають основним органом влади, що забезпечує реалізацію волі, захист інтересів і благополуччя  жителів територіальних громад. Сьогоднішнє свято об’єднує людей активної життєвої позиції, лідерів громадської волі, професіоналів, які на місцях реалізовують плани громад в життя, - зазначив у вітальному слові голова райдержадміністрації Валерій Ткачук.

Керівники району нагородили за сумлінну наполегливу працю, високий професійний рівень Почесними грамотами та Подяками Волинської обласної ради, Ківерцівської районної ради та районної державної адміністрації кращих представників депутатського корпусу районної ради, сільських та селищних голів, працівників апарату районної ради, ветеранів органів місцевого самоврядування.

До вітань долучилися міський голова Володимир Жгутов, депутати обласної ради.

Святковий концерт та гарний настрій представникам місцевого самоврядування краю подарували кращі художні колективи та солісти районного будинку культури ім М.П.Ковальова.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики