Всеукраїнський конкурс соціальної реклами “Новий погляд на проблеми довкілля”

13.03.2013

За ініціативи Громадської ради при Мінприроди України під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України запроваджено проведення щорічного Всеукраїнський конкурс соціальної реклами природоохоронного спрямування “Новий погляд на проблеми довкілля” (далі Конкурс).

Всеукраїнський конкурс соціальної реклами природоохоронного спрямування “Новий погляд на проблеми довкілля” проводиться з метою надання можливості талановитим творчим людям з активною громадянською позицією, небайдужим до проблем довкілля висловити своє ставлення до тієї чи іншої проблеми, зробити свій внесок у розвиток соціальної реклами природоохоронного спрямування.

Конкурс сприятиме розвитку сфери соціальної творчості, морального і громадянського виховання та пропагування активного і здорового способу життя, популяризації інноваційної моделі поведінки екологічно дружнього споживання, свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.

У Конкурсі мають право брати участь громадяни України (окремі автори і групи авторів) у віці від 18 років, які надали матеріали та документи відповідно до умов Конкурсу. Участь в Конкурсі здійснюється на безоплатній основі.

Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

  1) соціальна зовнішня реклама;

  2) соціальна друкована реклама;

  3) соціальна відео реклама;

  4) соціальна Інтернет реклама.

Підсумки Конкурсу та урочисте нагородження його переможців заплановано під час Міжнародного форуму “Довкілля для України”, 23 квітня 2013 року в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ, м. Київ, проспект Броварський, 15).

Кращі роботи будуть використані для: оформлення виставки в рамках Міжнародного форуму "Довкілля для України" 23-25 квітня 2013 року; соціальній рекламі природоохоронного спрямування в усіх регіонах країни протягом 2013-2014 років.

Детальна інформація про Конкурс на сайті www.zhiva-planeta.org.ua

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю