Волинському обласному відділенню Дитячого фонду України 25 років

05.03.2013

У Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди 25-річчя від дня створення Волинського обласного відділення Дитячого фонду України.

Привітати працівників фонду завітали голова Волинської обласної ради Володимир Войтович, перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук, представники громадськості міста, духовенство. Участь у заході взяли також перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич та начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Бацмай.

Майже увесь час очолює колектив Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Олена Грінченко. Вона розповіла про становлення Дитячого фонду на Волині, проекти, які нині реалізовуються та подякувала представникам обласної і міської влади, меценатам за підтримку, яку вони надають.

Зі слів голови правління Волинського обласного Дитячого фонду України Олени Грінченко, фонд утворився у 1988 році. А уже з 1990 років з ініціативи обласного Дитячого фонду почали утворюватися дитячі будинки сімейного типу. “На Західній Україні не було жодного такого будинку. І вперше він з’явився у Ківерцях”, - зазначила Олена Грінченко.

Голова Волинського Дитячого фонду розповіла, що завдяки допомозі фонду за 25 років 61 вихованець отримав професії, у 1992 році Дитячим фондом було започатковано телерадіомарафон “Поспішаймо робити добро”.

Працівники районних та обласних відділень Дитячого фонду України були нагороджені грамотами та подяками обласної влади. Аматори сцени подарували присутнім святковий концерт.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю