Військовослужбовця Андрія Волоса поховали в селі Омельне

02.07.2018

1 липня 2018 року на цвинтарі у селі Омельне Ківерцівського району поховали учасника ООС Андрія Волоса. З бійцем 24-ї бригади у цей день прощалися у нижньому храмі Свято-Троїцького собору м. Луцька. Представники обласної та районної влади, громадськість обласного центру та Ківерцівського району, рідні та близькі взяли участь у заупокійній молитві. По закінченню панахиди у соборі тіло Андрія повезли у рідне село Омельне  Ківерцівського району.

Після прощання з рідною домівкою Андрія Волоса відспівали у церкві Святого Архистратига Михайла. Очолював службу благочинний Тростянецького деканату Сергій Ледвовк у співслужінні з священниками місцевих храмів.

-  Боляче дивитися, коли мати хоронить сина… Красивого, розумного, доброго, порядного хлопця…  Коли молода дружина, яка ще не встигла насолодитися сімейним життям, проводжає в останню путь свого коханого чоловіка… Боляче, важко, нестерпно… Ми висловлюємо родині співчуття. Біль втрати не виміряти словами. Хай земля Андрію буде пухом…” – зазначив у скорботному слові перший заступник голови РДА Юліан Таранчук.

Прощалися з хлопцем ледь не цілим селом. В останню путь з Андрія провели рідні, друзі, близькі, односельці та військові побратими.

Довідково

22-річний Андрій Волос помер від кулі снайпера під час бою біля смт Південне Донецької області. Хлопець мав велике бажання боронити країну від ворога. У Збройні сили України потрапив лише з дев’ятої спроби у 19-річному віці.  Службу проходив солдатом-контрактником 24- бригади. Вдома його чекала вагітна дружина і мама, яка важко хворіє.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики