Вітання землевпорядникам району

07.03.2013

Професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі.

Сьогодні напередодні професійного свята – дня землевпорядника, у залі районної державної адміністрації відбулися урочистості. Землевпорядників району вітали заступники голови районної державної адміністрації Людмила Федюк і Євгеній Зубенко, голова районної ради Михайло Марчук та начальник відділу Держземагенства у Ківерцівському районі Ігор Левчик.

З нагоди наступаючого свята вони побажали усім працівникам землевпорядної галузі міцного здоров’я, достатку, радості, щастя та успіхів на землевпорядній ниві.

За багаторічну, сумлінну та плідну працю в галузі землевпорядкування, добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками були нагороджені Валерій  Козак - спеціаліст-землевпорядник  Жорнищенської сільської ради; Ірина Хмілевська - провідний спеціаліст сектору державного земельного кадастру відділу Держземагенства у Ківерцівському районі та Світлана Пащук - член постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, земельної реформи, екології, охорони навколишнього природного середовища, спеціаліст-землевпорядник Суської сільської ради.

На завершення урочистостей аматори сцени подарували присутнім святковий концерт.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю