Вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери

01.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери району! Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України!

Це свято людей, які щоденно піклуються про ветеранів, інвалідів, недієздатних і одиноких громадян, малолітніх, бездомних, дітей-сиріт. Ви займаєтеся питаннями безробіття, оплати праці, контролюєте виконання норм соціального законодавства.

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя. І це ви робите не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі.

Ваше свято – це чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення. Ваша щоденна праця є запорукою того, що велика кількість громадян, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного.

Серед вас є працівники різного фаху. Стаж служби одних обчислюється не одним десятком років і ті, у кого ця служба лише розпочинається. Але у кожного з вас за плечима багатий життєвий досвід роботи з людьми, великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати.

Щиро дякую фахівцям управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, працівникам Територіального центру соціального обслуговування громадян Ківерцівського району, працівникам Пенсійного фонду у районі, філії районного центру зайнятості населення, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та усім іншим працівникам соціальної сфери в районі за невтомну та самовіддану працю.

Такі люди, як ви – це люди з великим серцем. І нехай ви не завжди на виду, не завжди помітна ваша робота, але ж вона така необхідна. У вашій сфері не можуть працювати байдужі люди. Ось чому соціальним працівникам завжди були притаманні такі якості, як високий професіоналізм, самовіддане служіння обраній справі.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, щоб усе хороше, зроблене з душею та натхненням, поверталося до вас сторицею!

                                                                                                                      Юліан Таранчук

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації