Вітання голови РДА Валерія Ткачука з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників

28.10.2018

Шановні жителі району! Дорогі ветерани Другої світової війни! Сердечно вітаю вас із 74-ю річницею визволення України від нацистів.

Вшановуючи славних визволителів України від нацистських поневолювачів, низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих, усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Ми пишаємось подвигом борців за свободу Батьківщини. Історичні здобутки та звитяги старших поколінь є животворним і невичерпним джерелом наснаги, мудрості та єднання, яскравим прикладом самовідданого служіння народу для сучасних захисників суверенітету нашої держави.

Складаємо шану та глибоку вдячність учасникам бойових дій у Другій світовій війні, підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Нехай нашими духовними цінностями та найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну війну, хто відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є прикладом любові до України, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних .

Голова районної державної адміністрації