Вітаємо наших юних рятувальників!

18.01.2013

З 11 по 13 січня 2013 року на базі ЗОШ № 16 м. Мукачево Закарпатської області був проведений І відкритий Мукачівський міський збір-змагання юних рятувальників, присвячений “Новорічно-Різдвяним Святам!”. Змагання проводились під патронатом міського голови м. Мукачево Ленд’єла Золтана Золтановича. Організаторами змагань були Мукачівське відділення ВГДР “Школа безпеки” та Мукачівський центр туризму учнівської молоді. У змаганнях взяли участь 10 команд (в т.ч. і Ківерці СЮТур від Волинської області).

Усі вони мали змогу показати власну майстерність у “Рятувальних роботах в природному середовищі”, “Конкурсах з ОБЖ, ЗВ, МСП” та “Психологічному тестуванні”. Суддями на етапах були професійні рятувальники Закарпатського зведеного воєнізованого гірничо-рятувального загону постійної готовності.

Відрадно, що наставники відповідально поставилися до підготовки шкільних команд до змагань. Тому, на всіх етапах панувала напружена боротьба за перемогу. Оцінювались досягнення учасників, як в особистому так і в командному заліку.

Завершилися змагання з такими результатами:

- переможці в особистому заліку (хлопці):

І місце – Гроховчук Ігор, Волинь (Ківерці СЮТур)

ІІ місце - Бойко Микола, Волинь(Ківерці СЮТур)

ІІІ місце – Логойда Олександр, ЗОШ №16 Мукачево.

- переможці в особистому заліку (дівчата):

І місце – Бабушкіна Андріана, ЗОШ №16 Мукачево

ІІ місце – Желавська Аліна, ЗОШ № 16 Мукачево

ІІІ місце – Познякова Анастасія, Волинь (Ківерці СЮТур)

Переможці в командному заліку :

І місце – “Барсові діти -2” ЗОШ №16 Мукачево

ІІ місце – команда Волинської області (Ківерці СЮТур)

ІІІ місце – команда ЗОШ №1 Мукачево.

На змаганнях були присутні почесні гості із Словацької республіки, котрі взяли участь у нагородженні переможців медалями, дипломами та кубками. Також усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від “Діда Мороза”.

Впродовж змагань була організована й культурна програма для учасників змагань. Зокрема команди відвідали термальний басейн у с. Косино Берегівського району, здійснили екскурсію містом Мукачево та побували на фестивалі “Червоне вино”

Під час змагань на базі ЗОШ № 16 було проведено семінар-практикум за участю голови Всеукраїнського громадського дитячого руху “Школа безпеки” А. О. Негрієнко, інженера, завідувача відділу цивільної оборони міністерства внутрішніх справ Словакії – Братіслава, Даніеля Краліка, доктора, кандидата наук, завідуючого центром підготовки східної Словакії, Любомира Бетус-Спісска-Нова-Вес, голів Мукачівського та Волинського відділень ВГДР “Школа Безпеки”, Ілова В.А та Тананайського Ю. В.

За участі представників управління освіти Мукачівського міськвиконкому обговорено тему “Роль дитячого громадського Руху “Школа безпеки” у вихованні безпечної поведінки у молоді” у якому була представлена робота Мукачівського відділення ВГДР “Школа безпеки” за останні чотири роки з дня заснування.

Команду Волинського відділення ВГДР “Школа Безпеки” представляли гуртківці Ківерцівського осередку місцевої станції юних туристів (Гроховчук Ігор, Бойко Микола, Юсюк Роман, Урин Роман, Музичук Максим, Ніколайчук Віталій, Позняковська Анастасія, Чернюк Надія).

Окрім того, нашу команду запросили взяти участь у подібних змаганнях у Словацької республіки.

Гарний результат у Новому році дає надії на подальші успішні виступи.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

                    За матеріалами Юрія Тананайського,

                           голови Волинського відділення ВГДР “Школа безпеки”

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю