Відзначено кращих енергетиків Ківерцівського району

21.12.2012

День енергетика — це професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення.

Сьогодні у світлиці Ківерцівської філії ПАТ “Волиньобленерго”  відбулися святкові збори з нагоди Дня енергетика.

Працівників енергетичної галузі району привітали перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич, заступник голови районної ради Андрій Киричук.

Микола Вашкевич відмітив, що на сьогоднішній день неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без енергетики і з нагоди свята побажав всім працівникам енергетичної галузі району безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя.

За сумлінну працю та добросовісне виконання службових обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди Дня енергетика кращих працівників установи було нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради і вручено цінні подарунки:

Круку Миколі Володимировичу – електромонтеру Цуманської виробничої дільниці Ківерцівської філії ПАТ “Волиньобленерго”;

Ходоровській Ганні Ярославівні – економісту відділу збуту  енергії Ківерцівської філії ПАТ “Волиньобленерго”;

Федорчуку Петру Володимировичу – електромонтеру  оперативно-виїздної бригади № 1 Ківерцівської філії ПАТ “Волиньобленерго”.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю