Відкриття робочої станції системи ДІС у Ківерцівському районному секторі управління Державної міграційної служби у Волинській області

21.02.2017

         Сьогодні у новому приміщенні Ківерцівського районного сектору управління Державної міграційної служби у Волинській області відбулося відкриття однієї робочої станції системи ДІС по виготовленню закордонних біометричних паспортів та ID – карток.

         На урочистостях були присутні перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов, виконуючий обов’язки начальника управління ДМС у Волинській області Іван Войцешук, перший заступник начальника управління ДМС у Волинській області Олександр Пахолюк,  влада району, представники засобів масової інформації, працівники Ківерцівського районного сектору управління Державної міграційної служби у Волинській області.

         Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон жителі району можуть звертатися до будь-якого підрозділу міграційної служби, незалежно від місця проживання. Перший паспорт громадянина України у формі картки (ID) оформлюється лише за місцем проживання та відтепер з 14 років.

         Говорячи про зручність і доступність, Іван Войцешук зазначив, що у приміщенні планують поставити IBOX – термінал для платежів, щоби не доводилось ходити у банки і оплачувати послуги, які надаватиме районний сектор управління Державної міграційної служби у Волинській області.  Ще одна новація у планах – запровадження електронної черги.

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики