Відбулося засідання районної комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби

15.11.2019

14 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука, відбулося засідання комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби при Ківерцівській РДА.

У ході засідання розглянуто заяви громадян, релігійні переконання яких не дозволяють користуватися зброєю,  щодо надання їм дозволу на проходження альтернативної (невійськової) служби, як це передбачено Законом України «Про альтернативну (невійськову) службу”. 

За результатами розгляду, оформлятимуться відповідні документи про надання дозволу на проходження альтернативної (невійськової) служби 3 громадянам  району.

Нагадаємо, альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на проходження зазначеної служби мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і  вони належать до діючих, відповідно чинного законодавства релігійних організацій, віровчення яких не дозволяє користуватися зброєю.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації