Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

09.02.2017

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук  провів  засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання було розглянуто 22 питання. Серед них  про доцільність повернення дітей з ПЗ “Дитячий будинок “Дім затишку” (с.Дерно)  на виховання батькам, неналежне виконання окремими жителями району батьківських обов’язків щодо утримання і виховання дітей, визначення способу участі батька у вихованні дочки, позбавлення батьківських прав окремих жителів району відносно їх дітей,  постановку дітей на облік як таких, що перебувають в складних життєвих обставинах, розгляд заяви жительки м. Ківерці щодо протиправної поведінки її колишнього чоловіка, звернення відділу освіти райдержадміністрації щодо виховання та навчання жителя смт Олика,  надання дозволів на укладення договорів дарування житлових будинків та земельних ділянок, а також часток квартири на ім’я неповнолітніх дітей, надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу 1/2 частки житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами.

Затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики