Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

26.06.2020

Сьогодні, 26 червня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Алли Гонтар, відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання обговорено стан епідеміологічної ситуації на території району, дано низку доручень та рекомендацій щодо запобігання поширенню захворювання на території району.

Зокрема, посилено карантинні обмеження щодо роботи закладів громадського харчування, проведення будь-яких заходів, у яких бере участь більше 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

Представника Луцького міськміжрайонного  відділу Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Ярослава Комарицю зобов’язано забезпечити щоденне, письмове інформування голови районної державної адміністрації про виявлені випадки інфікування на території району в розрізі населених пунктів, а також надавати дані щодо показників, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року №500.

Прийнято рішення зняти контрольно пропускні пункти, які розміщувалися на в’їздах та виїздах з міста. Працівників поліції, які несли службу на постах направлять для здійснення контролю та державного нагляду за дотриманням встановлених протиепідеміологічних вимог, затверджених Головним санітарним лікарем України.

Органи місцевого самоврядування району – забезпечити постійний контроль за епідеміологічною ситуацією, проінформувати голову райдержадміністрації про проведені заходи для боротьби з поширенням COVID-19, поновлення резервних фондів.

Також розглянуто питання реагування відповідних служб та керівників органів місцевого самоврядування на летальні випадки, що фіксуються в районі. Голову районної державної адміністрації сьогодні, 26 червня, керівник ритуальної служби повідомила про випадок, який трапився на території міста Ківерці. Зокрема, 25 червня о 9.00 годині ранку помер житель багатоквартирного будинку по вул. Квартальній. У померлого була підозра щодо захворювання на  COVID-19. ПЛР- тест чоловіку зробили 22 червня, однак на дату смерті не було підтвердженого результату. Діагноз підтвердився після смерті людини. Ритуальна служба провела поховання, однак, впродовж доби, не було проведено дезінфекційних заходів місця проживання та смерті чоловіка.

Тож, головою райдержадміністрації дано доручення начальнику районного відділу ДСНС України невідкладно провести дезінфекцію будинку та навколишньої території, а керівнику органу місцевого самоврядування – надати  письмове пояснення причин не вжиття дій

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації