Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

10.10.2018

10 жовтня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Участь у засіданні взяли члени комісії та запрошені керівники і представники окремих підприємств, установ та організацій району.

Учасники засідання розглянули низку актуальних питань серед яких: про стан підготовки району до опалювального сезону, роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та очистки трас в охоронній зоні ліній електропередач, про стан будівництва та експлуатації полігонів для складання твердих побутових відходів та стан очисних споруд на території району, про заходи профілактики африканської чуми свиней та інших особливо небезпечних хвороб тварин в районі, про організацію робіт щодо ідентифікації та знешкодження виявлених на території району вибухо-небезпечних предметів, зокрема визначення та затвердження місць підриву.

Начальник районного відділу УДСНС України Андрій Кузьмов проінформував про небезпеку спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків.

З усіх розглянутих питань членами комісії прийняті відповідні рішення, протокольні доручення.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики