Відбулося засідання комісії з питань наповнення місцевих бюджетів району

14.01.2013

Питання  наповнення місцевих бюджетів радами району є одним із основних питань, над яким проводиться  конкретна робота всіма гілками влади. Постійно ведеться робота з керівниками підприємств, установ і організацій щодо недопущення зменшення обсягів виробництва, так як показники бюджету пропорційно залежать від розвитку економіки в районі.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник провів засідання комісії по залученню додаткових надходжень до місцевих бюджетів Цуманської та Олицької селищних і Ківерцівської міської рад.

Обговорено питання додаткових надходжень до місцевих бюджетів внаслідок сплати земельного податку і орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності та активізації роботи по податках з доходів фізичних осіб.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич, заступник голови райдержадміністрації Людмила Федюк, начальник фінансового управління Олеся Керда, начальник управління Держкомзему у Ківерцівському районі Ігор Левчик, начальник міжрайонної державної податкової інспекції Роман Гринюк, міський і селищні голови.

Головою було вказано на залучення вищезгаданими радами можливих резервів для збільшення надходжень до місцевих бюджетів та дано ряд відповідних доручень.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю