Відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік

15.03.2019

Сьогодні, 15 березня 2019 року, у актовій залі Ківерцівської РДА відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2017 - 2018 роки за участю керівників району, керівників структурних підрозділів РДА - головних розпорядників бюджетних коштів.

 На початку заходу із вступним словом перед присутніми виступив голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук. Він зазначив, що правильно визначені пріоритети, розумне планування, постійний контроль за виконанням показників дозволили спрямувати кошти бюджету на розвиток, а саме: реалізацію багатьох проектів практично у кожній галузі. В першу чергу намагалися приділити увагу закладам, установам районного значення, але й знаходили можливість допомагати громадам району.

Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Єгорушкіна здійснила детальний аналіз виконання бюджету та його динаміку, порівняно з 2017 роком.

Детальніше ознайомитись  з Інформацією  про виконання районного бюджету за  2017 - 2018 роки  можна на сайті Ківерцівської РДА.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики