Відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31.07.2020

Сьогодні, 31 липня, на чолі з головою районної державної адміністрації Аллою Гонтар, відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання членами комісії обговорено стан епідеміологічної ситуації на території району, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За результатами обговорення питання комісія зобов’язала сільські, селищну ради, об’єднані територіальні громади забезпечити продовження виконання та контроль за дотриманням на території  району, села, селища, міста протиепідемічних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів України, Державною, регіональною та місцевою комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Ківерцівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області доручено  до 5 серпня 2020 року підготувати узагальнену інформацію про результати здійснення заходів державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, дотриманням протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування, дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті. Також, з метою недопущення випадків інфікування та поширення інфекції доручено провести позапланові обстеження закладів системи соціального захисту населення про що інформувати  голову райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації Алла Гонтар зауважила, що рішення місцевої комісії, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території району.

Про роботу комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Ківерцівської районної ради під час дії карантину інформувала  директор центру Наталія Мрочко. Наталія Євгенівна зазначила, що центр припинив роботу в березні  2020 року від початку запровадження карантину. Також зазначила, що на адресу установи надійшли численні звернення від батьків вихованців центру із проханням відновлення його роботи. 

За результатами обговорення цього питання, комісія дозволила роботу  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради з 03 серпня 2020 року  із дотриманням протиепідемічних вимог, встановлених відповідними нормативно-правовими актами.

Також розглянуто питання про виконання Плану дій органів виконавчої влади району, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій установ з підготовки до паводків та повені 2020 року.  Комісія створила та затвердила склад оперативної групи, яка буде проводити обстеження населених пунктів на наявність штучних перепон в водовідвідних системах, які можуть спричинити затори під час проходження водопілля, місць можливих підтоплень населених пунктів. Органам місцевого самоврядування району доручено власними силами забезпечити очистку кюветів та водопропускних споруд для забезпечення своєчасного водовідведення і недопущення підтоплень житлових та господарських споруд.

На завершення засідання Алла Гонтар вкотре наголосила на необхідності  дотримання правил гігієни — адже ця проста річ може убезпечити від захворювання.  

 

 

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації