Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

21.05.2020

21 травня 2020 року у райдержадміністрації, під керівництвом голови районної державної адміністрації Алли Гонтар, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Члени комісії розглянули  шість питань. Зокрема, про визначення способу участі батька у вихованні та спілкуванні з дітьми; про влаштування під опіку дитини, позбавленої батьківського піклування (с. Омельне); звернення  жительки с. Сокиричі щодо повернення їй на виховання дітей, відібраних без позбавлення батьківських прав; про сім’ю жительки м. Ківерці, матері двох малолітніх дітей,  які перебувають у складних життєвих обставинах.

Також розглянуто два майнових питання, а саме про надання дозволу жителю м. Сарни на укладення договору купівлі-продажу належних йому 3/5 частки житлового будинку та відповідної частки земельної ділянки у м. Ківерці, право користування якими мають діти та дозволу неповнолітній і її законному представнику, на подачу заяви про відмову від прийняття спадщини за померлим батьком.

У ході засідання  заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

Рішення,  прийняті комісією  були обґрунтованими та направленими на захист прав та законних інтересів дітей.

Участь у засіданні комісії взяла начальник Ківерцівського районного сектору Державної установи «Центр пробації» Ольга Захарчук.

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації