Відбулось засідання координаційної ради щодо українсько-польських відносин

05.04.2017

5 квітня 2017 року відбулось засідання координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства у Волинській області.  

Члени ради прийняли заяву координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства у Волинській області стосовно нічного обстрілу Генерального Консульства Республіки Польща у м.Луцьку. Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов та начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції  облдержадміністрації Юрій Кресак детально  зупинились на питаннях щодо добросусідських відносин між Україною та Республікою Польща. Начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Ольга Чубара ознайомила всіх присутніх на засіданні з проектом плану заходів з відзначення в області Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та наголосила, що пропозиції від громадськості до проекту плану надсилати до 10 квітня цього року в управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.

Заява

координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства у Волинській області стосовно нічного обстрілу Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку

З тривогою та занепокоєнням ми отримали шокуючі новини про обстріл Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку у ніч на 29 березня.

Ми висловлюємо свою глибоку повагу та підтримку Республіці Польща. Провокатори, які здійснили цей безглуздий вчинок, цілеспрямовано намагаються підірвати авторитет України в очах європейської спільноти, а також розхитати дружні партнерські відносини між Польщею та Україною.

Ворог чітко розуміє, що добросусідські польсько-українські відносини, підтримка Польщею України, руйнує плани Кремля щодо загарбання нашої держави.

Це був не просто обстріл будівлі Консульства, а терористичний акт, спрямований на те, щоб зашкодити інтересам, національній безпеці та іміджу України у світі.

Ми вимагаємо якнайшвидшого пошуку та найсуворішого покарання винних у цьому злочині для збереження добросусідських відносин між Україною та Польщею.

Члени координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства у Волинській області  засуджують будь-які дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації в регіоні та Україні в цілому і закликають до збереження конституційного, територіального ладу, а також дружніх партнерських відносин з Республікою Польща.

    Управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.

 

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації