Відбулася перша оперативна нарада при голові РДА

03.01.2018

2 січня 2018 року голова Ківерцівської райдержадміністрації Валерій Ткачук провів першу апаратну нараду у 2018 році. На нараді були присутні заступники голови РДА, окремі начальники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перед початком засідання Валерій Євгенович привітав присутніх з Новим 2018 роком, побажавши усім міцного здоров’я, добробуту, благополуччя та плідної і корисної праці на благо громади.

Під час наради розглянули низку важливих питань, зокрема, про забезпечення життєдіяльності району на період новорічно-різдвяних свят – забезпечення сталого функціонування систем житлово-комунального господарства і об’єктів енергетичного комплексу району у зимовий період.

- Новорічні свята у районі пройшли спокійно, без надзвичайних ситуацій. Надіємось, що Різдвяні свята принесуть тільки добрі новини. Президент підписав зміни до Бюджетного та Податкового кодексів, які входять в силу з 1 січня 2018 року. Законом передбачено уточнення порядку формування і виконання місцевих бюджетів, міжбюджетних взаємовідносин між державним та місцевими бюджетами, а також порядок фінансового забезпечення охорони здоров’я та освіти, соціального захисту громадян. Отож, працюємо над виконанням показників бюджету району 2018 з врахуванням змін. Чекаємо, що освіта району отримає 4 шкільні автобуси у першій декаді січня, - наголосив Валерій Ткачук.

Також, голова райдержадміністрації ознайомився із поточною роботою управлінь і відділів, короткостроковими планами на найближчий час.

За результатами наради очільник району дав ряд доручень та встановив терміни їх виконання.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики