Відбулася нарада з головами місцевих рад

03.02.2017

Сьогодні в райдержадміністрації відбулася нарада з головами місцевих рад та особами, відповідальними за ведення військового обліку.

Нараду проводив голова райдержадміністрації Валерій Ткачук. Участь у нараді взяли голова районної ради Григорій Недопад, старший офіцер відділення військового обліку і бронювання Ківерцівського районного військкомату Олег Кухарчук, керівник апарату райдержадміністрації Зоя Радюк, голови місцевих рад та особи, відповідальні за ведення військового обліку.

На початку наради присутні вшанували хвилиною мовчання ківерчанина Маріса Камінського, який героїчно загинув в районі міста Авдіївка Донецької області 3 лютого 2017 року.

В ході наради голова райдержадміністрації Валерій Ткачук зосередив увагу на активізації роботи по об’єднанню територіальних громад, залученню жителів району до служби у Збройних Силах України за контрактом та організацію збору і відправки допомоги жителям Авдіївки. Обговорено виконання протокольного доручення голови облдержадміністрації щодо самостійного внесення сільськими, селищними, міським головами інвестиційних проектів на 2017 рік в обласну раду.

Керівник апарату Зоя Радюк акцентувала на неухильному виконанні органами місцевого самоврядування району постанови КМУ № 339 в частині дотримання термінів  подачі ними копій рішень виконавчих комітетів. Також інформувала про порядок надання в оренду земельних ділянок під водними об’єктами, розташованих за межами населених пунктів та укладання договорів оренди земель водного фонду згідно з чинним законодавством на відповідній території.

Олег Кухарчук провів методичне заняття по організації ведення військового обліку та бронювання в органах місцевого самоврядування.

По завершенню наради голови місцевих рад взяли участь у засіданні ради оборони області, що відбулася у відеоселекторному режимі.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики