Відбулася чергова щомісячна нарада у голови РДА

09.03.2017

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук провів чергову  щомісячну нараду.

У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, заступник голови районної ради Тамара Чигрин, керівник апарату Зоя Радюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих підприємств, установ  та організацій району.

В ході наради розглянуто питання:

1. Про виконання бюджету району.

2. Про роботу управління фінансів райдержадміністрації, стан організаційної, кадрової роботи, ведення діловодства, здійснення контролю за виконанням документів, дотриманням вимог законодавства та роботи із зверненнями громадян в управлінні.

3. Про виконання бюджетного призначення по податках і зборах, що контролюється податковою інспекцією району, до державного та місцевих бюджетів.

4. Про касове виконання державного та місцевого бюджетів району.

По закінченню наради перший заступник голови райдержадміністрації звернув увагу присутніх на те, що за наявної інформації, яка свідчить про суттєве збільшення у різних регіонах України резонансних проявів вандалізму стосовно меморіальних комплексів та пам’ятних знаків національних меншин, передусім польської та єврейської, необхідно вжити комплекс заходів із попередження вчинення проявів вандалізму та посилити охорону біля зазначених об’єктів, координувати діяльність із недопущення наруги над ними на території нашого району.

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики